Karol Noiszewski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Noiszewski: Jest radość a nie narzekanie

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Kiedy przychodziłem do Legii, chciałem przede wszystkim awansować z rezerwami. Taki był nasz cel. Wiadomo, że chyba każdy zawodnik ma z tyłu głowy, że jest pierwsza drużyna Legii, że może kiedyś otrzyma szansę. Ja też miałem to z tyłu głowy, walczyłem, pracowałem ciężko. W pierwszym zespole jest zdecydowanie większa intensywność i szybsze tempo grania, wynikające z dużo większych umiejętności poszczególnych zawodników. To jest taka główna różnica pomiędzy rezerwami a pierwszą drużyną - mówi 22-letni pomocnik Legii, Karol Noiszewski podczas zgrupowania w Dubaju.

- Czy liczę, że na stałe wywalczę miejsce w szerokiej kadrze Legii? Codziennie ciężko trenuję, zobaczymy, co będzie po zgrupowaniu. Na razie o tym nie myślę, a jedynie o kolejnym treningu, żeby zaprezentować się jak najlepiej. Nie rozmawiałem z trenerem Markiem Gołębiewskim, ale podejrzewam, że życzy mi jak najlepiej, żebym został tu jak najdłużej. Jestem trochę zmęczony, ale też spodziewałem się, że treningi będą ciężkie. Słyszałem taką opinię o trenerze Vukoviciu, że nie jest łatwo, ale to potem procentowało. Mam nadzieję, że teraz też tak będzie. Cieszę się, że tu jestem. Ta myśl, że jestem w pierwszej drużynie najlepszego zespołu z Polsce przysłania całkowicie zmęczenie. Jest radość, że tu jestem, a nie narzekanie, że jestem zmęczony. Zdecydowanie nie możemy narzekać na warunki, jest słońce, świetny kompleks, boiska. Nic, tylko ciężko pracować - dodaje.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
GOOD!Luck! - 13.01.2022 / 20:06, *.120.76

GOOD!LUCK!

odpowiedz
Czarny - 13.01.2022 / 19:53, *.55.232

To Mądry chłopak. Będą z niego ludzie

odpowiedz
Szmu(L)ki - 13.01.2022 / 09:34, *.chello.pl

Walczyć, trenować! Młody dobre nastawienie, trzymam za Ciebie kciuki. Może talentu nie masz, ale ciężką pracą wskoczysz na odpowiedni poziom za 2-3 lata.

odpowiedz
Kris - 13.01.2022 / 13:36, *.centertel.pl

@Szmu(L)ki: " Może talentu nie masz" na zachętę jak znalazł :D

odpowiedz
Szmu(L)ki - 13.01.2022 / 14:56, *.chello.pl

@Kris : cała akademia nie ma talentu. Talentu nie mieli Broź, Magiera, Surma, Szala i wielu innych, którzy zagrali wiele spotkań dla Legii. Nadrabiali pracą i zaangażowaniem. Zresztą młody chyba zdaje sobie sprawę na jakim jest poziomie i gdzie jest jego sufit.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.