Andre Martins - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Martins piłkarzem Hapoelu Beer Szewa

źródło: Legionisci.com / 90minut.pl

André Martins został nowym zawodnikiem izraelskiego ekstraklasowego Hapoelu Beer Szewa. 31-letni portugalski pomocnik podpisał półtoraroczny kontrakt. Martins w obecnym sezonie Ekstraklasy rozegrał 11 spotkań w barwach Legii Warszawa. Łącznie w stołecznym klubie rozegrał 128 spotkań, w których zdobył 2 bramki.

Martins występował w Legii od sezonu 2018/19. Zadebiutował 16 września 2018 r. w wygranym 1-0 meczu z Lechem Poznań.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (69)

+dodaj komentarz
zaba285 - 15.01.2022 / 15:54, *.grupaping.pl

specjalista od 3 schematów - w prawo, w lewo, albo do tyłu. i tyle z jego gry. nareszcie... już lepiej niech się jakiś młody Polak ogrywa, może jakimś cudem wypali a raczej gorszy nie będzie

odpowiedz
Łukasz_Legia - 14.01.2022 / 13:15, *.play-internet.pl

Nie jest taki zły skoro tak szybko znalazł klub i to nie jakiś zupełny "no name"

odpowiedz
Bez kitu - 14.01.2022 / 18:08, *.vectranet.pl

@Łukasz_Legia: Rzucili się na to nasze cudowne dziecko futbolu jak szczerbate na suchary normalnie

odpowiedz
Radosław - 14.01.2022 / 10:51, *.play-internet.pl

Powodzenia Panie Andreju Martinszsie

odpowiedz
lol - 14.01.2022 / 07:47, *..

Dzieki Andre i powodzenia

odpowiedz
Maniek - 14.01.2022 / 07:41, *.centertel.pl

Powodzenia w nowym klubie Andre.

odpowiedz
gazza - 14.01.2022 / 06:44, *.inetia.pl

Jedna miernota pogoniona - Brawo Buko !

odpowiedz
Buko - 14.01.2022 / 07:07, *.elartnet.pl

@gazza: dzięki gazda

odpowiedz
łosin - 14.01.2022 / 00:53, *.t-mobile.pl

Asyst co kot napłakał, bramek jeszcze mniej a okazji do strzałów miał sporo jak na tę pozycję. Ani plus ani minus.

odpowiedz
Marcel - 14.01.2022 / 00:30, *.t-mobile.pl

Andre, dzięki za wszystko i powodzenia w nowej drużynie :)

odpowiedz
filand - 14.01.2022 / 00:19, *.inetia.pl

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Piłkarskiego...

odpowiedz
olew - 13.01.2022 / 23:04, *.vectranet.pl

Dzięki za wszystko Andre i powodzenia !

odpowiedz
Ator - 13.01.2022 / 22:40, *.centertel.pl

Nareszcie! Legia musi się starać o Polaków przede wszystkim.Musi być normalna atmosfera i polskie rządy w szatni.Multi-Kulti w drużynie poniosło całkowitą porażkę.Spolszczyć Legię!

odpowiedz
Legia mistrz - 13.01.2022 / 22:07, *.t-mobile.pl

Przyszedł jako 28latek i blokował 3lata miejsce w 1druzynie młodemu Polakowi nie wnosząc nic do gry. W tym czasie młody Polak odgrywał by się zdobywał umiejętności i doświadczenie i pewnie niebylby gorszy od tej,, gwiazdy,, z Portugalii i można by było sprzedać go za przyzwoite pieniądze.Najgorsze że takich przypadków jest za dużo. Cóż biznes jest biznes

odpowiedz
Arek - 13.01.2022 / 23:45, *.tpnet.pl

@Legia mistrz: a któremu Polakowi on zajmował miejsce? Młody Polak by się orywał, twierdzisz. No to ja Ci powiem, że młodego Polaka po pierwszej niewykorzystanej sytuacji, albo pierwszym błędzie zmieszano by z gównem, jak młodego Włodara po meczu w Gdańsku. Martins może i super liczb nie miał, ale co by nie mówić ten środek trzymał. No może poza rundą minioną. Ale prawda też jest taka, że w tej rundzie nie było niczego, bo ani obrony, ani środka, ani boków, ani ataku.

odpowiedz
:o) - 14.01.2022 / 00:31, *.chello.pl

@Arek: Masz absolutnie rację. Napinają się znawcy na młodych Polaków tyle, że ich nie ma. Jak ściągnęli młodego Slisza to się znawcom nie podoba, a przestał być młody. Młodzi Polacy chcą grać za "okro" i wyjeżdżają, a potem powrót i Wigry Suwałki albo Chojniczanka.

odpowiedz
R1958 - 13.01.2022 / 21:54, *.t-mobile.pl

O 3 lata za pozno

odpowiedz
Skorpion (L) - 13.01.2022 / 21:38, *.play-internet.pl

Dzięki Andre za lata spędzone w Legii. Życzę powodzenia!

odpowiedz
Urs72 - 13.01.2022 / 21:21, *.chello.pl

Emreli niech wyp....tam do niego ,przestana o nim pisać na stronie

odpowiedz
cuLturaLne Orzełki - 13.01.2022 / 21:10, *.120.76

wolał miasto od boiska...zmarnował szanse a tam u peJsowatych obudzi sie na kamięnnej plaży....

odpowiedz
Cyniek - 13.01.2022 / 20:49, *.play-internet.pl

Trochę szkoda

odpowiedz
Lupus - 13.01.2022 / 20:42, *.centertel.pl

Odszedł za darmo ?
Czy coś za niego zapłacili?

odpowiedz
Sputnik 44 - 13.01.2022 / 21:24, *.vectranet.pl

@Lupus: miał pół roku umowy i był na liście transferowej - myśle, że Legia zarobi w ten sposób, iż nie będzie mu płacić...

odpowiedz
K(L)AKIER - 14.01.2022 / 11:58, *.plus.pl

@Sputnik 44: chociaż w taki sposob jest wporzadku, mimo że wiedział ,że nie będzie grał ,nie przedłuża kontraktu to poprostu odszedł do innego klubu, a nie tak jak większość gwiazdek, udawała kulawych i siedziala do końca. Takich ludzi się szanuje .

odpowiedz
Go4Goal - 13.01.2022 / 20:02, *.t-ipconnect.de

Dziękuję! Powodzenia w nowym klubie.

odpowiedz
Wolfik - 13.01.2022 / 20:01, *.mm.pl

Od dwóch lat zaliczał stopniowy zjazd. Grał na alibii, często w poprzek zaliczając irytujace straty. Męczył nie tylko siebie. Dać mu na droge jakieś stare playstation i niech tam się przewraca przy lekkim podmuchu wiatru.

Zmiana Martinsa na Skokoła z pewnością jest na plus. Ja również żegnam bez zbytniego żalu.

odpowiedz
oLaf - 13.01.2022 / 22:24, *.vectranet.pl

@Wolfik: potwierdzam, grał do tyłu lub w poprzek. Niby miał technikę ale jakiś taki mało mobilny był... jak ma 31 lat to śmiało można powiedzieć, że lepszy nie będzie więc dobrze, że odszedł z listy płac.

odpowiedz
Ko(L)o - 13.01.2022 / 19:43, *.t-mobile.pl

Moim zdaniem to wina sztabu trenerskiego/zarządu. Przyszedł zawodnik "przyszłościowy" którego żaden "mądry" nie ogarnął i oddajemy go za free (nie jest to jednostkowy przykład). Sądzę, że jeszcze o Nim usłyszymy. A My jak zwykle w d..ę.

odpowiedz
Doc Holiday - 13.01.2022 / 19:36, *.vectranet.pl

I bardzo dobrze.Wywalić jeszcze Lopeza,Rose,Abu Hanne oraz Celhake a także Ślisza.Dać szanse Ribeiro Kastratiemu oraz Josue.A jeśli się nie sprawdza to wywalić ich z klubu.W żadnym wypadku nie ściągać Poręby z Zagłębia.L.Ewentualnie Szysza oraz Wszolka.Na skrzydło ściągnąć może jeszcze Sitka ze Stali Mielec oraz Imaza na pozycję nr.10.Johanssona w systemie 4-2-3-1 dać na prawą obronę Luquinasa na 10,za niego Imaz,a na skrzydłach Ribeiro oraz Kastrati.Jeśli Imaz by nie przyszedł to wtedy Szysza na 10-kę

odpowiedz
Cch - 13.01.2022 / 19:53, *.cyfrowypolsat.pl

@Doc Holiday: Legia jeszcze potrzebuje nim dwóch stoperów bo ci się nie nadają

odpowiedz
Adam - 13.01.2022 / 20:00, *.play-internet.pl

@Doc Holiday: ciebie może też wywalić?

odpowiedz
Kondziu - 13.01.2022 / 20:39, *.kompex.pl

@Doc Holiday: i ciebie na kierownika

odpowiedz
Rob - 13.01.2022 / 19:29, *.play-internet.pl

Żegnam bez żalu

odpowiedz
specu od zmiany rytmu gry - 13.01.2022 / 19:21, *.vectranet.pl

Andre dzięki za te wszystkie minuty,który spędziłeś poza boiskiem

odpowiedz
!(L)! - 13.01.2022 / 19:11, *.tpnet.pl

w końcu :)

odpowiedz
jo - 13.01.2022 / 19:10, *.tpnet.pl

Bardzo dziękujemy za wszystko co dla nas zrobił. W formie, w pewnym momencie był filarem w środku pola. Dzięki za wszystko !!!

odpowiedz
renifer - 13.01.2022 / 19:02, *.vectranet.pl

Spóźniony prezent świąteczny ale lepiej późno niż wcale.Obrigado mikołaju martinsie:)

odpowiedz
McA - 13.01.2022 / 18:47, *.tpnet.pl

Na początku coś pokazał, później dostosował siē poziomem do ligii i został królem podań w poprzek boiska. Brak odwagi czy słaba wiara w swoje umiejętności.
Dzięki Andree za wszystko, ale płakać nie będę.

odpowiedz
Roger_1916 - 13.01.2022 / 18:44, *.aster.pl

Obrigado Andre!
Ostatnie miesiące słabsze, ale ogólnie to był jeden z lepszych piłkarzy w ostatnich latach. Nie miał może szybkości czy strzału, ale boiskowa inteligencja na wysokim poziomie

odpowiedz
Byniu - 13.01.2022 / 19:06, *.vectranet.pl

@Roger_1916: Czyli nie miał żadnych piłkarskich cech.Powinien grać w szachy skoro taki yntylygentny ale z tego co wiadomo to wolał strzelanki na playstation

odpowiedz
Yes sir... - 13.01.2022 / 18:25, *.orange.pl

W końcu!

odpowiedz
Bartek - 13.01.2022 / 18:24, *.vectranet.pl

Ostatnio słabiej grał ale ogólnie jedyny pozytyw po Sa Pinto. Technicznie poziom nieosiągalny dla większości naszych grajków. Z pozaboiskowych materiałów wydawał się w porządku gościem, myślę że miał duży wpływ np. a Luqiego.
Życzę powodzenia w dalszej karierze ;)

odpowiedz
geds - 13.01.2022 / 18:17, *.chello.pl

ciekawe... piłkarz z ktorego my rezygnujemy znajduje pracę w silniejszej od nas drużynie; bo niestety tak trzeba obecnie oceniać Ber Szewa

odpowiedz
matus007 - 13.01.2022 / 18:16, *.play-internet.pl

Technicznie dobry gracz i tak tu długo wytrzymał prawie 4 lata ...Powodzenia Andre.

odpowiedz
Sarcastico. - 13.01.2022 / 18:11, *.orange.pl

Środkowy pomocnik, który przez 3,5 roku zaliczył 4 asysty i 2 gole. Żegnam bez sentymentu. Koniec wesela, pakuj się i do izraela.

odpowiedz
macest - 13.01.2022 / 18:57, *.tpnet.pl

@Sarcastico. : bardziej chyba defensywny pomocnik - kiedyś byli tacy jak Surma czy Magiera, na których wielu wieszało psy, którzy nie zaliczali wielu asyst, ale bez których ciężko było sobie wyobrazić podstawową jedenastkę...

odpowiedz
Smoluch - 15.01.2022 / 00:56, *.chello.pl

@macest: tak, Pan Surma - dobry Kopacz, dla naszego ukochanego klubu zrobił wiele dobrego, ale Qrwa tekst: Pierwsze śliwki... z Krakowa zapamiętam na zawsze. Dno.

Magiera, choć "baboli" miał kilka - dobry piłkarz.

A co do Tego co się wyprowadza z Warszawy, to " jarmułkę" na odchodne. Przez te ponad 1000 dni NIC, A NAWET GÓWNO POKAZAŁ

odpowiedz
bum - 13.01.2022 / 17:24, *.144.41

Szacunek dla Martinsa za grę w Legii. Ostatnio słabiej ale w ogóle będę go dobrze wspominać. Po Vadisie to lepszej ósemki w Legii nie było. Dobrze regulował tempo i umiał się obrócić z piłką i podać.... Niemam pretensji za zjazd formy bo przy tym co się dzieje w Legii od kilku lat to każdy piłkarz straciłby zapał i chęci.
Mioduski sam piłkarzom dowalił ciężary na głowę które to obciążyły także ich nogi...
Wyciągnij miodek lekcje ze swojego hooyowego prowadzę is klubu i upewnij się że piłkarze są zmotywowani....
Zdrówka Martin's i powodzenia !

odpowiedz
L z URS - 13.01.2022 / 17:06, *.109.250

miał kontrakt do czerwca 2022, przeszedł do Hapoelu za darmo ?

odpowiedz
Sarcastico. - 13.01.2022 / 18:07, *.orange.pl

@L z URS: Od jakiegoś czasu nie podają na tej stronie kwot. Jakby mieli taki prikaz.

odpowiedz
McA - 13.01.2022 / 19:02, *.tpnet.pl

@L z URS: tak podaja zrodla ze za free. Dziwne ale kto by chcial placic za 31 niskiego zawodnika. Dla Mioduskiego pewnie wysokosc kontraktu przewazyla.

odpowiedz
Wolfik - 13.01.2022 / 20:10, *.mm.pl

@L z URS: Tak stanowią przepisy. Wiadomo było, że na nowy kontrakt nie ma co liczyć.

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 14.01.2022 / 11:05, *.162.5

@Wolfik: Chyba jest jakaś kwota minimalna po której zawodnik przechodzi z klubu do klubu pół roku przed końcem kontraktu. Oczywiście jak w tym przypadku klub nie chce już zawodnika to przynajmniej nie płaci mu przez pół roku kontraktu.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 13.01.2022 / 17:01, *.aster.pl

Powodzenia Andre! Ostatnio grał słabo, ale który z naszych piłkarzy, może o sobie powiedzieć, że grał dobrze?

odpowiedz
Koko123 - 13.01.2022 / 16:50, *.net.pl

Wielki wirtuoz to on nie był ale mimo wszystko szacunek za te mecze które zagrał

odpowiedz
Kibolek - 13.01.2022 / 16:39, *.telefonica.de

Dopielismy swego celu Andre martins w izraelu

odpowiedz
kuba - 13.01.2022 / 16:26, *.orange.pl

gdzie jest ta sekcja na głównej z podsumowaniem transferów. kto IN kto OUT? Dobre to było, dawać to z powrotem!

odpowiedz
axlrose - 13.01.2022 / 17:01, *.tpnet.pl

@kuba: Ślepy???
Jest już od dawna.

odpowiedz
kuba - 13.01.2022 / 17:06, *.orange.pl

@axlrose: taa znalazłem :)

odpowiedz
Byk - 13.01.2022 / 16:05, *.plus.pl

Czasem potrafił w odpowiednim momencie zagrać pod faul, przydawało się to. Szkoda, że trochę przysiadł ostatnio, jak każdy z nich.

odpowiedz
Roma - 13.01.2022 / 15:57, *.plus.pl

W mojej ocenie - jak na nasze warunki bardzo dobry piłkarz i dużo dał Legii. Ale w wieku, który osiągnął, to już tylko na bramkę.

odpowiedz
Pab(L)o - 13.01.2022 / 15:53, *.t-mobile.pl

Dzięki Andre, powodzenia!

odpowiedz
edd85 - 13.01.2022 / 15:47, *.plus.pl

Dzięki Andre !

odpowiedz
grzesiek - 13.01.2022 / 15:43, *.centertel.pl

Dopielismy swego celu Andre Martins w Izraelu...

odpowiedz
tejon - 13.01.2022 / 15:42, *.com.pl

o rok za późno, ale dobrze, że w końcu poszedł człapać na alibi gdzieś indziej.

odpowiedz
e(L){ - 13.01.2022 / 15:41, *.vectranet.pl

Ile pudel dopłacił żeby go wzięli?

odpowiedz
Gabriel - 13.01.2022 / 15:38, *.plus.pl

No i git

odpowiedz
M. - 13.01.2022 / 15:36, *.com.pl

Nie wiem dlaczego tak siadło jego granie. To był przez pewien czas niezły grajek.

odpowiedz
K(L)AKIER - 13.01.2022 / 15:56, *.inetia.pl

@M.: masz racje, swego czasu robił robote w srodku. Szkoda goscia bo był wporzadku, nie taki cwaniaczke

odpowiedz