Yuri Ribeiro - fot. Mishka / Legionisci.com

Yuri Ribeiro przeszedł zabieg

źródło: Legia Warszawa

Yuri Ribeiro nie poleciał z drużyną Legii Warszawa na zgrupowanie do Dubaju. Okazuje się, że przerwa zawodnika będzie dłuższa. Po odbyciu dodatkowych badań Yuri Ribeiro został skierowany na operację usunięcia wyrostka robaczkowego. Zawodnik po zabiegu czuje się dobrze. Do treningów z zespołem powinien wrócić za około dwa miesiące.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
Ben - 14.01.2022 / 23:08, *.inetia.pl

@bronek49: jesteś poprostu głupi i niemasz pojęcia. U mnie wyrostek w szpitalu Bródnowskim diagnozowali tydzień, po drodze byłem chrory na zapalenie i guz trzustki. Przy okazji zrobili po ddwa prześwietlenia, rezonanse itp.

odpowiedz
Arek - 14.01.2022 / 23:58, *.tpnet.pl

@Ben: nie przejmuj się Bronkiem. Bronuś, to poprostu Bronuś i tyle. Jak nie stawiają na młodych, źle. Jak stawiają, źle. Jak diagnozują źle, bo po niewczasie. Ogólnie, śmieszny typ. Ogólnie mam wrażenie, że czasem kopułka nie dojeżdża.

odpowiedz
Ben - 15.01.2022 / 21:41, *.inetia.pl

@Arek: nie przejmuje nim tylko żal że Legia ma tak dużo tego typu wypierdków a nie kibiców. Pozdrawiam!

odpowiedz
Arek - 16.01.2022 / 00:51, *.tpnet.pl

@Ben: co prawda, to prawda.

odpowiedz
(L)opez pl - 14.01.2022 / 22:48, *.mm.pl

Cały misterny plan .....

odpowiedz
bronek49 - 14.01.2022 / 17:09, *.chello.pl

w Legii to jest tragedia ze sztabem medycznym jak można tak długo diagnozować zawodnika i wreszcie stwierdzić że to wyrostek robaczkowy ,Panie Mioduski czas popędzić tych niedouczonych medyków

odpowiedz
Ziggy - 14.01.2022 / 17:44, *.chello.pl

@bronek49: nie wiem czy wiesz ale do zludzenia przypominajace atak wyrostka sa co najmniej dwie inne dolegliwosci - jersinioza i crona. I dopoki badania nie potwierdza nie wiesz consie dzieje a na nie trzeba poczekac bo np posiew trwa tydzien.

odpowiedz
Mrok - 14.01.2022 / 18:15, *.chello.pl

@Ziggy: W Legii zarządzanej w ten sposób, z wiecznie zaskoczonym i niezorientowanym sztabem medycznym nie zdziwi mnie jak okaże się, że Ribeiro za jakiś czas ponownie przejdzie operacje wyrostka. Niemożliwe? bynajmniej!

odpowiedz
grzesiek - 14.01.2022 / 13:54, *.centertel.pl

Tak jak ktos napisal wychodza transfery poprzednika zielka, nic dodac nic ujac. Żelowanych lalusiow zdecydowanie za duzo bylo w ostatnim czasie w L

odpowiedz
:) - 14.01.2022 / 12:48, *.plus.pl

Hehe wychodzą transfery poprzedniego dyrektora

odpowiedz
Jurek! - 14.01.2022 / 11:54, *.orange.pl

Może doszyją ci prawą nogę, bo na razie to masz obie lewe!

odpowiedz
JWR - 14.01.2022 / 17:14, *.orange.pl

@Jurek!: No to chyba dobrze, zakładam że skoro jest lewym obrońcą to ma wiodącą lewą nogą, a wg ciebie ma obydwie nogi "wiodące".

odpowiedz
Znachor - 14.01.2022 / 11:24, *.lsas.aero

... ale cyrk nie poleciał do Dubaju, bo podejrzenie koronawirusa...
Trzy razy badali jego na covid-19, a to był wyrostek

odpowiedz
FAN - 14.01.2022 / 13:31, *.t-mobile.pl

@Znachor: nie poleciał z powodu jakiś dolegliwości albo przemęczenia, jakies badania żle wychodziły, ale nie covid. nie gadaj bzdur

odpowiedz
L - 14.01.2022 / 13:43, *.t-mobile.pl

@FAN: Ty nie gadaj bzdur, badali go kilka razy na covid bo myśleli że przez to te dolegliwości.

odpowiedz
Bie(L)any - 14.01.2022 / 15:24, *.lsas.aero

@FAN:
Czytaj ze zrozumieniem kilka dni temu było napisane że nie poleciał na obóz ze względu na złe samopoczucie i nie chcąc ryzykować robiono mu testy na covid i pomimo kilku prób i ujemnemu wynikowi nie chcąc ryzykować nie zabrano jego do Dubaju więc jakie bzdury ? Chodzi że podejrzewano covid a usunięto wyrostek....

odpowiedz
Prawda - 14.01.2022 / 16:17, *.tpnet.pl

@Znachor: Bo teraz nie ma innych chorób. Nawet jak Ci upiefdoli nogę to możesz się spodziewać testowania .

odpowiedz
Darek - 14.01.2022 / 11:11, *.chello.pl

Do trenigów z zespołem powinien wrócić za około dwa miesiące.
Czyli do grania będzie w połowie kwietnia.O ile wszystko pójdzie dobrze.To właściwie 3/4 rundy wiosennej ma z głowy. Już można szukać kogoś na jego pozycję.

odpowiedz
Coachbiedronka - 14.01.2022 / 16:24, *.play-internet.pl

@Darek : To kto u nas w końcu jest zdrowy,Boruc plecy,miszta lepiej niech niegra,jedzą kontuzja,Hanka kontuzja,Ikea i ribeiro kontuzja,kto na tej obronie został będziemy grać
Trampkarzami,oby to Vuko poskładał ,bo puzzli coraz mniej,czasu niema,drużyny niema.

odpowiedz