fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Legia 2-1 Krasnodar (KONIEC)

Redakcja

O godzinie 13:00 czasu polskiego w Dubaju Legia Warszawa rozegra drugi sparingowy mecz tej zimy. Rywalem Wojskowych będzie FK Krasnodar, piąta drużyna rosyjskiej Premier Ligi.

Spotkanie można obejrzeć na tvpsport.pl i legia.com, my zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto z Dubaju.

PRZYGOTOWANIA DZIEŃ PO DNIU
TRENINGI SPARINGI FOTO VIDEO

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
KLanik - 19.01.2022 / 14:42, *.chello.pl

Jest 2-1, Wieteska napadziorem.

odpowiedz
grzesiek - 19.01.2022 / 14:42, *.centertel.pl

Brawo Legia, mam nadzieje ze wracamy na zwycieskie tory. To nic ze to sparing

odpowiedz
L - 19.01.2022 / 14:45, *.play-internet.pl

@grzesiek: Chłopie Krasnodar wymienił w przerwie całą jedenastkę. Gdyby tego nie zrobili to skończyłoby się 0:2 dla nich...

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 19.01.2022 / 15:04, *.16.53

@L: Dodam tez ze Ferdek Kiepski jest lepszy w szukaniu pracy niz ten rezerwowy bramkarz w, hmmm, bronieniu.

odpowiedz
Ka - 19.01.2022 / 15:13, *.centertel.pl

@L: chłopie, Krasnodar miał świeżutką 11-kę w drugiej połowie, i dostał baty

odpowiedz
grzesiek - 19.01.2022 / 15:19, *.centertel.pl

@Ka: :)))))))

odpowiedz
L - 19.01.2022 / 19:21, *.t-mobile.pl

@Ka: Po co się wypowiadasz jeśli nie oglądałeś meczu?

odpowiedz
eN - 19.01.2022 / 14:40, *.as9105.com

Czy z napastników jest tylko wolny bez dryblingu i techniki ale za to wysoki Pekhart oraz młody ktory nie trafil by nawet w sciane gdyby przed nia stal Wlodarczyk?
Remisami chcemy sie utrzymać?!

odpowiedz
Olomanolo - 19.01.2022 / 14:39, *.207.238

Wieteska wyrasta nam na jakiegoś napastnika a nie obrońce

odpowiedz
L - 19.01.2022 / 14:25, *.play-internet.pl

Hołownia się nie nadaje do gry na tym poziomie...

odpowiedz
P(L)EBAN - 19.01.2022 / 14:00, *.t-mobile.pl

Na pewno już nie ma takiej padaki jaka była wcześniej. Ale potrzebne są transfery

odpowiedz
Olo - 19.01.2022 / 23:50, *.chello.pl

@P(L)EBAN: Przecież to sparing tylko, nic nie można powiedzieć po takim meczu.

odpowiedz
Julon - 19.01.2022 / 13:53, *.centertel.pl

Jeden z chwastów największych to Slisz!! Straty piłki w środku boiska i kontra przeciwnika chwast totalny.

odpowiedz
Arek - 19.01.2022 / 23:46, *.tpnet.pl

@Julon: a sam kim jesteś, anonimie?

odpowiedz
Sobo(L)ew. - 19.01.2022 / 13:29, *.255.115

Ten palant ( Krychowiak) to pomylił piłkę nożną z walkami karate ????????????????????????. W kadrze też za dużo łapie głupich kartek

odpowiedz
Wawa - 19.01.2022 / 13:27, *.chello.pl

Na boisku w pierwszym składzie praktycznie czterech zawodników na poziomie EX na ławce może z trzech żenada współczuję vuko z tego nic nie będzie taki Hołownia to nawet nie wie jak się ustalić masaka



odpowiedz
In - 19.01.2022 / 13:24, *.centertel.pl

Już przegrywają szmagiarze

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 19.01.2022 / 13:10, *.16.53

Nie chce sie znecac bo wiem ze to sparring i dopiero ledwo 6 minut. Ale Krasno bawi sie w pilke, fajnie krootko podaja, a nasi ganiaja jak pies za swoim ogonem. Jeszcze nawet pilki nie powachali. Krasno takie pyk-pyk jak kiedys ruska kadra hokejowa, a nasi desperacka obrona. Bez ladu i skladu. Jak juz maja pilke to.... nic. Zupelnie nic. Slabo to wyglada.

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 19.01.2022 / 13:16, *.16.52

@Krzeszczu 2.0: Ale rozpykali nasza obrone. Mistrzowsko. Kurcze, Krasnodar ma ewidentnie pomysl na gre, schematy, taktyka. Nie znecajac sie ale warsztat Vuko jak na dloni. Tzn DNA, (niby)walka, ale zero pomyslu i zero ulozenia taktycznego. Kazdy sobie. Kiepsko...

odpowiedz