Igor Strzałek cieszy się z gola dla Legii - fot. Woytek / Legionisci.com

Strzałek: To było moim marzeniem

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Oczywiście, że ta bramka smakuje wspaniale. Szczególnie, że moim marzeniem było pojechać z Legią na obóz i przy okazji strzelić bramkę - mówi po sparingowym meczu z Botewem Płowdiw strzelec bramki Igor Strzałek. - Takie zgrupowanie to dobra okazja, żeby się pokazać. Jeśli spodobam się trenerowi, to zostanę przy pierwszej drużynie. Bardzo na to liczę.

- Starsi koledzy często mi podpowiadają na treningach, żeby np. podawać celniej, inaczej układać stopę. Widać oczywiście przeskok pomiędzy pierwszym i drugim zespołem. Gra jest szybsza, już przed przyjęciem trzeba myśleć, gdzie podać, jak zagrać i to główna różnica. Nie dostaję zbyt wielu uwag od trenerów, bo oni wiedzą, że ja dużo biegam, także w pressingu. Duża intensywność nie jest dla mnie problemem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
Adam - 17.01.2022 / 02:23, *.play-internet.pl

Nie chcę być złośliwy, ale serio trzeba porady starszych kolegów, żeby celniej podawać?

odpowiedz
Adamowicz ale nie Paweł - 16.01.2022 / 19:43, *.centertel.pl

Niedługo zapomnisz o Legii

odpowiedz
Miasto Rafałka - 16.01.2022 / 11:41, *.play-internet.pl

Stylówa niczym Gareth Bale

odpowiedz
Żyrardów - 16.01.2022 / 03:28, *.play-internet.pl

Bravo dla Ciebie Igor
Na marginesie
Dziś Strzałek czy Kamiński pokazali różnice między trenerami
Odkrycie Czesia tzn Skiba grał piach
A przecież ma już jakieś doświadczenie trenował z jedynka
Strzałek czy Kamiński a nawet Kwiatek byli niebo lepsi
Bravo dla Miodka za decyzję o zmianie trenera...choc można było wczesniej

odpowiedz
Adam - 17.01.2022 / 02:32, *.play-internet.pl

@Żyrardów : Na czym opierasz swoje przeświadczenie o tym, że Igorek jest taki dobry?

odpowiedz
Wierny kibic - 16.01.2022 / 00:13, *.t-mobile.pl

Strzałek to duży talent jak rozpoczynał przygodę z piłką w Naprzódzie Skorzec w każdym meczu strzelał po kilka bramek. A co do sylwetkiLeszek Pisz też nie był wielkoludem.

odpowiedz
Byniu - 15.01.2022 / 21:00, *.vectranet.pl

Wszystko super ale chłopcze weź Ty nie omijaj siłowni.Chłopaki w Anglii w twoim wieku wyglądają przy Tobie jak gladiatorzy.Tam 17-latek wygląda jak mężczyzna,a nie jak wychudzone dziecko.A poza tym fajnie,że chcesz się rozwijać

odpowiedz
Lipa po caLości.... - 15.01.2022 / 18:33, *.120.35

JAL POWIADAJĄ ŻE 2 KA WOLNIEJ GRA A W 1 NCE SZYCIEJ TO TEN GOŁĘBIOWSKI JAK TAM MU TO LIPA PO CALOŚCI...

odpowiedz
Adam - 17.01.2022 / 02:37, *.play-internet.pl

@Lipa po caLości....: Chyba nie oczekujesz, że rezerwy grające w niskiej lidze będą grały na poziomie intensywności drużyny ekstraklapy. Serio, to jest śmieszne, zwróć uwagę na różnicę między eklapą, a pierwszą ligą, poczytaj co mówią piłkarze (to, że prawie wszyscy mówią to samo to inna sprawa). Może wtedy zrozumiesz skąd ta różnica

odpowiedz
Pawciu - 15.01.2022 / 17:45, *.play-internet.pl

Naprawde starsi musza podpowiadac zeby podawac celniej? Przeciez to oczywiste nawet dla trampkarza?

odpowiedz
Ajajaj ITI - 15.01.2022 / 17:28, *.centertel.pl

Ty dzieciaku nie marz bo już się spełniło tylko nie wychodź dniami z silowni bo koszulka na Tobie wisi jak na strachu na wróble ... jejku haka ta nasza młodzież cherlawa w porównaniu do młodzieżówki klubów nawet z 2 ligi angielskiej czy niemieckiej same kosciotrupy zero mięśni...

odpowiedz
Greg81 - 15.01.2022 / 18:01, *.t-mobile.pl

@Ajajaj ITI : to co mają zrobić? Przecież im nie wolno nawet kebaba zjeść

odpowiedz
Jasio - 15.01.2022 / 18:10, *.aster.pl

@Greg81: No szkoda. Jeszcze tego brakowało, aby kebaby mieli jeść.

odpowiedz
Arek - 16.01.2022 / 00:39, *.tpnet.pl

@Jasio: bo na bank w Anglii każdy na diecie.

odpowiedz
L - 15.01.2022 / 16:34, *.t-mobile.pl

Ej mam takie luźne przemyślenia. Skoro młodzi piłkarze z drugiej drużyny mówią, że gra w pierwszej drużynie jest szybsza i trzeba widzieć co zrobić z piłką zanim się ją przyjmie to może czas najwyższy żeby trenerzy drugiej drużyny zaczęli wymagać tego samego?

odpowiedz
Jasio - 15.01.2022 / 18:08, *.aster.pl

@L: No przecież trenerzy wymagają. To rywale i koledzy z drużyny tego nie wymagają. Nie ważne ile razy trener powtórzy grac szybciej, to gdy powolna gra daje efekty to tak będą grać, nie czując nawet, że powinni grać szybciej. Zagrałem na trzy kontakty ale akcja się udała to znaczy, że grałem super.

odpowiedz
dzidek - 15.01.2022 / 16:23, *.orange.pl

najlepsze, żę w tym sezonie Strzałek ani razu w lidze nie zagrał w II drużynie nawet, tylko CLJ i bodaj PP

odpowiedz
grzesiek - 15.01.2022 / 16:07, *.centertel.pl

Bardzo mnie cieszy ze chlopaki dostają szanse. Zawsze wole w raporcie meczowym jak bramke strzela Polak a nie jakas arruabafena

odpowiedz
Cyniek - 15.01.2022 / 15:41, *.play-internet.pl

Aha w pierwszej drużynie myśli się już przed przyjęciem jak zagrać gdzie podać a w drugim to już nie trzeba o tym pomyśleć ???

odpowiedz
grzesiek - 15.01.2022 / 16:05, *.centertel.pl

@Cyniek: no a co Ty mordo myslisz, przeciez w tej akademii poki co nie ma odpowiednich treningow, a pilkarzy to tez nie wiadomo na jakich warunkach prxyjmuja tam

odpowiedz
Adam - 17.01.2022 / 02:39, *.play-internet.pl

@grzesiek: podejrzewam, że jednym z głównych kryteriów jest grubość portfela rodziców

odpowiedz