Patryk Pierzak - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pierzak: Wymarzony prezent to praca z pierwszą drużyną

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Jaki jest mój wymarzony prezent urodzinowy? Sama obecność tutaj i możliwość pokazania się trenerom, możliwość pracy z pierwszą drużyną. W sparingu z Botewem nie grałem na swojej nominalnej pozycji, bo to był środek obrony, ale myślę, że odbiór tego meczu był bardzo pozytywny. My, młodzi zawodnicy, zagraliśmy 30 minut. Myślę, że pokazaliśmy się z dobrej strony na tle bardzo silnego przeciwnika. Czasami grywałem na środku obrony, ale to było dawno temu. Nie miałem jednak zbytnich problemów z ponowną grą na tej pozycji - powiedział Patryk Pierzak podczas rozmowy w Dubaju.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Adam - 17.01.2022 / 02:53, *.play-internet.pl

Każdy minimalista. Jeden marzy o wyjeździe na zgrupowanie, drugiemu jak widać wystarczy obecność. No i ten 'bardzo mocny' przeciwnik. Przecież to kpina.

odpowiedz
Lw - 16.01.2022 / 19:22, *.t-mobile.pl

Ma chłopak talent, oby się dobrze rozwijał. Niech osiągnie tyle co jego ziom Rybus.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.