Bartosz Slisz i Filip Mladenović - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Zgrupowanie

Dubaj: Akcje skrzydłami, rzuty wolne

Woytek, źródło: Legionisci.com

Trwa dwunasty dzień zgrupowania w Dubaju i nie różni się zbytnio od większości poprzednich. Zespół ma zaplanowane treningi po śniadaniu i po obiedzie. Za legionistami już pierwsza część dnia, podczas której długo i mocno pracowali na boisku.

Fotoreportaż z treningu - 27 zdjęć Woytka

Sztab stawia duży nacisk na odpowiednie przygotowanie fizyczne, więc zanim piłkarze przejdą do ćwiczeń typowo piłkarskich, długo pracują pod okiem trenerów przygotowania fizycznego. Nie inaczej było przed południem i powtórzy się po południu, bo piłkarze zaczną od pracy w siłowni.

Na boisku zabrakło Artura Jędrzejczyka, Lirima Kastratiego, Bartosza Kapustki, Joela Abu Hanny i Maika Nawrockiego. Nie trenował także Ernest Muci - Albańczyk jedynie pedałował na rowerze stacjonarnym, przyglądając się z boku poczynaniom kolegów.

Piłkarze rywalizowali w kilkuosobowych grupach na małe bramki, a następnie sporo pracowali nad schematami ofensywnymi. Piłka rozgrywana była od tyłu i najczęściej zagrywana prostopadle w pole karne lub na skrzydło, gdzie zadaniem wahadłowych było dostarczenie jej do napastników.

Na koniec przyszła pora na strzały. Czwórka lewonożnych zawodników - Josue, Filip Mladenović, Mateusz Hołownia i Maciej Rosołek - ustawiła mur i oddawała strzały na bramkę strzeżoną przez Cezarego Misztę. Brylował w tym Portugalczyk, który kilkukrotnie zdejmował pajęczynę z górnego narożnika bramki.

- Nie takie rzeczy na treningach przez te kilkanaście lat widziałem. Ważne, byście potrafili to powtórzyć w meczu - komentował Aleksandar Vuković.

Popołudniowy trening rozpocznie się o godzinie 16 w siłowni, a o godzinie 17 zawodnicy stawią się na boisku. W środę o godzinie 13 czasu polskiego zmierzą się z FK Krasnodar.

Fotoreportaż z treningu - 27 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Heh - - 19.01.2022 / 13:35, *.net.pl

nawet zero jazdy na rowerku :)

odpowiedz
Heh - 19.01.2022 / 12:23, *.geckonet.pl

A nie wiem czy ktoś to jeszcze zauważył, ale popatrzcie na mięśnie dwugłowe i czworogłowe ud u naszych piłkarzy. Czy nikt w klubie jeszcze się nie połapał, że oni nie są kondycyjnie przygotowani do gry? Przecież nogi naszych piłkarzy nie różnią się niczym szczególnym od osób amatorsko uprawiających piłkę...

odpowiedz
Pawlo - 18.01.2022 / 20:46, *.mm.pl

Josue jak do pustej bramki bo w bramce ręcznik Miszta !!!

odpowiedz
Epsi - 18.01.2022 / 11:11, *.200.55

Josue jak Edson, oby na meczach ????

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.