Młodzież: mecze weekendowe

Przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęli juniorzy starsi UWKS Legii, którzy pokonali 3-2 B-klasowy KS Płudy. Pierwsze spotkaia na trawie rozegrali też gracze Akademii. Zespoły U10 ii U11 zmierzyły się z rówieśnikami z Wisły Kraków (roczniki 2011-12). Choć po przerwie świątecznej, w poczynaniach zespołów było jeszcze momentami widać nieco "wakacyjna" formę, mecze były zacięte i nie brakowało emocji oraz ciekawych zagrań.

Sparing: UWKS Legia 3-2 KS Płudy
Gole dla CWKS:
Mirosław Tymczyszyn, Mikołaj Wiśniewski i Kacper Cetlin

Sparing: Legia U11 - Wisła Kraków U11 (2011)

Strzały (celne): Legia 26 (16) - Wisła 28 (17).

Legia: Antoni Pawłowski - Michał Kuć, Flip Wancerz, Cyprian Lipiński, Stanisław Ziętek, Stefan Podgórski (Kpt), Bartosz Gawryś, Fryderyk Paprocki, Szymon Wlazło, Maksymilian Albrecht, gracz klubu partnerskiego
Zespół prowadzili: Mateusz Majewski i II trener Michał Konieczny.

Grano 2x30 + 20 minut. Dla naszch zawodników był to debiut na większym boisku w 9-oasobowych składach, co wymagało dużej koncentracji i skupienia oraz kontroli przestrzeni na boisku. W odróżnieniu o rozegranego wcześniej meczu zawodników o rok młodszych, tym razem to wiślacy lepiej zaczęli i przez dobre pół godziny częściej przebywali pod bramką Legii. Później jednak Legia rozkręcala się wraz z upływem minut, choć goście z Krakowa pozostawali groźni do samego końca.

Legia U10 - Wisła Kraków 2012
Strzały (celne): Legia 48 (33) - Wisła 32 (22)

Legia: Aleksander Kurowski, Seweryn Orzechowski, Dawid Ruciński, Nico Martino, ANtonio Gralewicz-Mendez, Aleksander Obidziński, gracz ztestowany, Iwo Kamuda, Stanisław Dobrowolski, Karol Michalski, gracz testowany
Trener: Łukasz Listwan

Grano 4x20 minut. Mecz dość długo stał pod znakiem dobrej gry Legii, ale goście po udanej końcówce III kwarty rozkręcili się i zagrali bardziej ofensywnie, pokazując także ze swojej strony sporo atutów w ofensywie.