Luquinhas - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Amerykanie złożyli ofertę za Luquinhasa

źródło: sportowefakty.wp.pl

Według informacji portalu sportowefakty.wp.pl Legia Warszawa otrzymała ofertę za Luquinhasa z klubu grającego w MLS. - Zdajemy sobie sprawę, że Luqiunhas jest jednym z najbardziej rozchwytywanych zawodników na rynku i różnie może się to potoczyć, więc nie chciałem czekać z uhonorowaniem go opaską kapitańską - powiedział Aleksandar Vuković w rozmowie podsumowującej zgrupowanie.

Według informacji portalu oferta nie zostanie zaakceptowana w tym okienku transferowym, ale niewykluczone, że temat sprzedaży Brazylijczyka wróci latem.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (27)

+dodaj komentarz
grzesiek - 22.01.2022 / 19:32, *.centertel.pl

Ale zobaczcie jaka madra decyzja Vuko. Prztpuszczal ze jakies oferty moga wplynac, albo dowiedzial sie ze oferta wplynela i uhonorowal luqiego opaska kapitanska zeby w razie czego utrudnic mu podjecie recyzji czy opuscic Lwgie czy zostac.
Brawo Vuko :)

odpowiedz
Sfinks - 22.01.2022 / 12:17, *.vectranet.pl

Sprzedawać już teraz póki są chętni! Około miliona USD powinni utargować!!!

odpowiedz
Arek - 22.01.2022 / 00:16, *.tpnet.pl

A Emreliego nie chcą?

odpowiedz
filand - 22.01.2022 / 01:43, *.t-mobile.pl

@Arek:
Jako przyzwoitkę abstynentkę???

odpowiedz
zaba285 - 22.01.2022 / 19:54, *.grupaping.pl

@Arek: tak słabego psychicznie gościa? który jeszcze teraz ma uraz do piłki? i odmawia pracy mimo podpisanej umowy?

marne szanse... jeśli jakimś cudem ktoś za niego zapłaci to będzie super deal. a jak nie to do sądu i niech rekompensuje hajsem za niewywiązanie się z umowy

odpowiedz
oLaf - 22.01.2022 / 00:13, *.vectranet.pl

pięknie, jeszcze niech Kudłaty sprzeda Borubara to na 100% spadniemy z ligi!!!

odpowiedz
Doc Holiday - 21.01.2022 / 21:06, *.vectranet.pl

Jeśli legia by go sprzedała to byłby to ogromny błąd.Facet może niema w tym roku cyferek ale mimo beznadziejnej gry naszego zespołu to obok Boruca jest najlepszym zawodnikiem.Ja rozumiem ze Boruc po sezonie zakończy karierę i odejdzie siła rzeczy z legii ale jeśli zrobi to Luquinas to może to być strata nie do ogarnięcia.Natomiast jeśli by został, to widzę go w drugiej linii obok Kastratiego Kapustki pod warunkiem że będzie w formie oraz z Wszołkiem oczywiście jeśli ten by do legii wrócił spowrotem.Zaś w defensywie chciałbym zobaczyć Josue jako łącznika linii defensywnej z ofensywna przy systemie 4-1-4-1.

odpowiedz
Skałt - 21.01.2022 / 22:38, *.plus.pl

@Doc Holiday: jaki błąd? klub potrzebuje pieniążków do kasy,misiu

odpowiedz
zaba285 - 22.01.2022 / 19:55, *.grupaping.pl

@Doc Holiday: żęby on grał tak jak kiedyś, to trzeba by człapaka Josue zdjąć z "rozgrywania" a raczej hamowania gry Legii...

odpowiedz
tomiacab - 21.01.2022 / 18:01, *.18.128

Został kapitanem i odejdzie przed rundą. W Legii to mnie nie zaskoczy

odpowiedz
grzesiek - 21.01.2022 / 17:57, *.centertel.pl

Po sezonie niech odchodzi za minimum 7-8 mln euro. 25 lat moze jeszcze kupe lat pograc. Wiec ja za marne 5 mln euro by. Go nie puscil wolalbym wywalic jedrzejczyka i dać podwojna pensje luqinhasowi....

odpowiedz
Byniu - 21.01.2022 / 12:40, *.vectranet.pl

Teraz jest nam potrzebny także jak go oddamy to rozumiem,że rezygnujemy z walki o utrzymanie

odpowiedz
Juri - 21.01.2022 / 12:17, *.centertel.pl

10 mln € do negocjacji.

odpowiedz
123 - 21.01.2022 / 11:44, *.chello.pl

Sprzwdawac. Za slaby fizycznie na nasza lige. Technika tez nie za wysoka.
Szukac mloxego, perspektywicznego polskiego playmakera.

odpowiedz
Real deal - 21.01.2022 / 14:54, *.virginm.net

@123: technika tez nie za wysoka:) .Wozil jak chcial tych ekstraklapowiczow,przy takich warunkach.Sport to nie tylko miesnia,ale I mentalnosc.Pozdrawiam

odpowiedz
123 - 21.01.2022 / 15:00, *.plus.pl

@Real deal: tu nie chodzi o ekstraklape tylko rozgrywi miedzynarodowe. A poziom wiemy jaki jest.

odpowiedz
Jurek - 21.01.2022 / 15:21, *.inetia.pl

@123: Wypowiadaj się na forum swojego klubu. Tu nie siej fermentu .

odpowiedz
dejne3 - 21.01.2022 / 17:19, *.vectranet.pl

@123: Pozom trzyma ,tylko te leszcze których ogrywa go kopią po kostkach,Wracaj na soję forum kartofle z Wronek

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 22.01.2022 / 13:04, *.centertel.pl

@123: RAZ DWA TRZY I BARANEK w sciane zaden zawodnik w naszej lidze nie da rady sie utrzymac przy pilce tyle co Luquinhas by mu ja odebrac trzeba go faulowac A MŁODZI ??? ZART traca pilke bo jej nawet przyjac nie potrafia nie nadaja sie nawet do podawania pilek bo zle je podaja maja slabe szkolenia i za mlodu nie pracuja nad swoimi bledami i slabosciami telefon i gwiazdorka gdzie on niegra kim on nie jest a prawda jest taka ze jest nikim i nigdy nic nie osiagnie bo nikt ko do pionu nie stawia

odpowiedz
Darek - 21.01.2022 / 11:37, *.chello.pl

Mioduski zaraz wszystko przeliczy i nowy kapitan nie zagra nawet jednego meczu z opaską na ręku.
Za chwilę przeczytamy Jędrzejczyk ponownie kapitanem.

odpowiedz
Zdzicho - 21.01.2022 / 10:25, *.tpnet.pl

Zrobimy tak, Luqi sie teraz piduczy angielskiego, a Amerykanie dorzuca troszke wiecej niz ten milion dolarow i jak sie utrzymamy w lidze to zrobimy deala :)

odpowiedz
Hiszpan - 21.01.2022 / 10:21, *.telnaptelecom.pl

Kudłaty zobaczy 50.000 USD i się zsika z wrażenia.

odpowiedz
Pyciun - 21.01.2022 / 20:51, *.centertel.pl

@Hiszpan: hue hue hue. Dobre Panie ????

odpowiedz
Paco - 21.01.2022 / 10:16, *.190.43

Kudłaty sprzeda go bo pusto w kieszeni

odpowiedz
L - 21.01.2022 / 11:18, *.tpnet.pl

@Paco : wiesz co? My tyle kapuchy dostaliśmy z LE w tym sezonie że ja to nie chce słuchać już tego gadania ze pusto bo to nie prawda.

odpowiedz
Kamień - 21.01.2022 / 13:05, *.chello.pl

@L: rozumiem, że według Ciebie 192 mln długu to jest pełna kasa?

odpowiedz
Piotr - 21.01.2022 / 10:12, *.net.pl

Ale tam to trzeba po angielsku mówić, to nie Polska...

odpowiedz