fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Drugi etap przygotowań w LTC

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W sobotnie przedpołudnie drużyna Legii Warszawa wróciła z 16-dniowego zgrupowania w Dubaju. Dzień wcześniej - na zakończenie pobytu w ZEA - zawodnicy po południu mogli udać się do miasta, a w niedzielę po powrocie otrzymali dzień wolnego.

W poniedziałek w samo południe w Legia Training Center rozpocznie się drugi etap przygotowań do rundy wiosennej. W piątek i sobotę zespół Aleksandara Vukovicia czekają dwa spotkania sparingowe z GKS-em Tychy i Radomiakiem Radom. Po nich sztab szkoleniowy zdecyduje o tym, którzy z młodych zawodników wiosną będą regularnie trenowali z "jedynką".

Plan treningów na najbliższe dni wygląda następująco:
poniedziałek - 12:00
wtorek - 10:30 (siłownia) 16:30
środa - 12:00
czwartek - 12:00
piątek - 10:30, 13:00 sparing Legia - GKS Tychy
sobota - 10:30, 13:00 sparing Legia - Radomiak
niedziela - dzień wolny

Nieciecza chciała przełożenia meczu
Ligowe zmagania Legia Warszawa rozpocznie w piątek, 4 lutego o godzinie 20:30, wyjazdowym meczem z Zagłębiem Lubin. Pierwotnie cztery dni później Wojskowi mieli rozegrać zaległy mecz z 5. kolejki z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza, ale spotkanie zostało kolejny raz przełożone. Stało się tak na wniosek niecieczan.

- Był to wniosek Termaliki, do którego my się przychyliliśmy i który zaakceptowaliśmy. Marcowy termin, kiedy będziemy po kolejnym miesiącu wspólnej pracy i być może w lepszej sytuacji kadrowej, wydaje się lepszy. Ta zmiana pasowała nam także ze względu na pogodę i fakt, że nie musimy zaczynać rundy od trzech spotkań w ciągu jednego tygodnia - mówi Aleksandar Vuković.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.