Kacper Skibicki - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Środowy trening w grupach

Woytek, źródło: Legionisci.com

W środę piłkarze Legii pracowali w dwóch grupach. 21 zawodników po godzinie 12 stawiło się na boisku i ćwiczyło pod okiem Aleksandara Radunovicia. W tym samym czasie drugą grupą na sztucznym boisku przykrytym balonem zajmowali się Aleksandar Vuković i Inaki Astiz.

Fotoreportaż z treningu - 20 zdjęć Woytka

Dziś zajęcia były krótsze, bo trwały niecałą godzinę. W grupie na podgrzewanej płycie byli: Celhaka, Ciepiela, Charatin, Grudziński, Kamiński, Kastrati, Kwiatkowski, Mladenović, Muci, Nawrocki, Noiszewski, Pierzak, Rosołek, Strzałek, Skwierczyński, Włodarczyk oraz trójka bramkarzy: Boruc, Miszta i Tobiasz. Indywidualnie z Bartoszem Bibrowiczem trenowali Artur Jędrzejczyk i Joel Abu Hanna, którzy po urazach powoli wracają do pełnej dyspozycji.

Pod balonem ćwiczyło dziesięciu piłkarzy: Rose, Wieteska, Hołownia, Johansson, Slisz, Sokołowski, Skibicki, Josue, Lopes, Pekhart.

Zajęcia były otwarte dla mediów przez pierwszy kwadrans. W czwartek ponownie zespół będzie trenował w samo południe. Na piątek i sobotę zaplanowano dwa treningi i dwa sparingi.

Fotoreportaż z treningu - 20 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Arek - 26.01.2022 / 23:41, *.tpnet.pl

A coś z tych sparingów da radę poczytać?

odpowiedz
(L) - 26.01.2022 / 16:07, *.mm.pl

A Luqi gdzie? W USA już?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.