Szymon Kielan
REKLAMA

Tenis

Szymon Kielan nowym tenisistą Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Nowym tenisistą Legii Warszawa został 19-letni Szymon Kielan. Pochodzący z Pabianic zawodnik w kwietniu zeszłego roku zdobył tytuł halowego mistrza Polski seniorów. Podczas zawodów w Bydgoszczy, 18-letni wówczas Kielan wywalczył również srebrny medal mistrzostw Polski w grze podwójnej (z Maksem Kaśnikowskim). Mierzący 197 centymetrów tenisista podpisał umowę z sekcją tenisową Legii Warszawa.

W 2020 roku Kielan zdobył dwa medale mistrzostw Polski juniorów - złoto w mikście (wraz z Laurą Duhl) oraz brąz w deblu (z Jaszą Szajrychem). Wcześniej Szymon Kielan zdobył również złoty medal mistrzostw Polski U-18 (w hali) oraz dwa złote medale w kat. U-16.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Łukasz - 28.01.2022 / 09:49, *.autocom.pl

Młody zdolny chłopak, który w poprzednim sezonie zaczął grać w seniorskich turniejach ITF, zbliża się do TOP1000 rankingu ATP, fajnie ze do nas dołączył

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.