Jacek Zieliński i Paweł Wszołek - fot. Janusz Partyka / Legia.com
REKLAMA

Oficjalnie

Wszołek ponownie piłkarzem Legii!

źródło: Legia.com

Paweł Wszołek ponownie został zawodnikiem Legii Warszawa. Boczny pomocnik został wypożyczony do końca sezonu z Unionu Berlin.

- Paweł Wszołek dobrze spisywał się w Legii i zawsze mogliśmy na nim polegać. Potrzebowaliśmy piłkarza na tę pozycję - mamy Mattiasa Johanssona, a Paweł jest bardziej ofensywnie usposobionym zawodnikiem. Jestem przekonany, że będzie się prezentował tak, jak przed transferem do Unionu Berlin. Liczymy na jego pomoc - mówi dyrektor sportowy Legii Warszawa Jacek Zieliński.

Wszołek najczęściej był wystawiany na pozycji prawego pomocnika lub wahadłowego. W Legii będzie występował z numerem 13.

- Nie trzeba było mnie długo namawiać do powrotu. Bardzo się cieszę, że jestem w Legii. Mam nadzieję, że teraz nadchodzi najlepszy moment sezonu dla całej drużyny, a ja sam potwierdzę swoją jakość na boisku. Chwile przeżyte za trenera Vukovicia były jednymi z najpiękniejszych w mojej karierze. Zdobyłem swoje pierwsze mistrzostwo Polski, mieliśmy świetną, bardzo zgraną ekipę. Śledziłem praktycznie wszystkie spotkania Legii. Wiem, że jest tutaj bardzo dużo jakości, wielu świetnych ludzi – nie tylko piłkarzy, bo mam na myśli całą społeczność w klubie - mówi Paweł Wszołek.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (80)

+dodaj komentarz
grzesiek - 29.01.2022 / 20:38, *.centertel.pl

A jak widze Zielka na tego typu zdjeciach to od razu czuje ze to taka uczciwa i solidna i oddana klubowo osoba.

odpowiedz
grzesiek - 29.01.2022 / 18:32, *.centertel.pl

Brawo Jacek, niezrozumiała decyzja pozbycia się Pawła naprawiona.
Jak to się od razu morda cieszy jak się widzi zasluzonych dla Legii ludzi w klubie.
Zielu, Vuko, Boruc. Chetnie bym ujrzal kogos jeszcze. A Boruc po zakonczeniu kariery jakby chcial zostać trenerem bramkarzy to byloby cos wspanialego

odpowiedz
Kibic - 29.01.2022 / 17:35, *.246.39

Nikt tego patałacha nie chciał, więc wrócił wszołek ciołek do nas...

odpowiedz
oLaf - 28.01.2022 / 19:15, *.vectranet.pl

nie płaczcie, obecnie każdy w miarę dobry zawodnik jest Legii potrzebny!

odpowiedz
Sx - 28.01.2022 / 18:52, *.mm.pl

Cieszyłem się jak ten ex polonista odchodził, teraz niestety znowu wraca. Nie ma się czym jarać ludzie, to nadal ten sam bardzo średni wkład do koszulki z literą L

odpowiedz
NaSpokojnie - 28.01.2022 / 15:12, *.t-mobile.pl

Czy wiadomo czy jest wpisana kwota wykupu po wypożyczeniu ?

odpowiedz
Mati - 28.01.2022 / 17:50, *.fuz.pl

@NaSpokojnie: On miał chyba jedynie roczny kontrakt w Unionie podpisany

odpowiedz
Echhh - 28.01.2022 / 20:51, *.aster.pl

@NaSpokojnie: Podobno jest. Jak go zabierzemy to nam dopłacą. ????

odpowiedz
NaSpokojnie - 29.01.2022 / 17:39, *.t-mobile.pl

@Mati: Echh:
Dzięki za info :)

odpowiedz
hajdukL - 28.01.2022 / 12:26, *.77.242

Z Wszołkiem czy bez Wszołka utrzymanie w lidze to jest absolutne minimum.
Jak dla mnie ten transfer nic dobrego na dłuższą metę nie przyniesie. Tymczasowości ciąg dalszy, a to ma być runda pod tytułem 'sprawdzam' kto nadaje się do gry w Legii na dłużej. Wszołek swoim brakiem zaangażowania i profesjonalizmu (mówiąc wprost - charakteru) w słabszym dla siebie okresie udowodnił mi, że tutaj się nie nadaje. A co tu mówić o Bundeslidze...

odpowiedz
Ju(L)ius - 28.01.2022 / 14:42, *.vectranet.pl

@hajdukL: Dajcie już spokój kuźwa z tym "brakiem profesjonalizmu"!!! O Co ci dokładnie człowieku chodzi?

odpowiedz
hajdukL - 28.01.2022 / 17:10, *.77.242

@Ju(L)ius:
Sytuacji całkiem oczywistych nie zamierzam Ci tłumaczyć. Poza tym, nie tym tonem. Bez odbioru.

odpowiedz
Piotr - 28.01.2022 / 17:21, *.orange.pl

@hajdukL: Tylko, że Paweł Wszołek to profesjonalista wchodzi na boisko i poniżej pewnego poziomu nie schodzi.
Jest to oczywiście określony poziom ale gra równo

odpowiedz
Ju(L)ius - 28.01.2022 / 17:36, *.vectranet.pl

@hajdukL: Typowe zagrywki ludzi, którzy nie potrafią podać żadnych argumentów.... I ciekawe jak mi zabronisz używać takiego "tonu"?
Ton w tekście pisanym - ciekawostka....

odpowiedz
hajdukL - 28.01.2022 / 18:22, *.77.242

@Piotr:
Trochę racji masz jednak słowa klucze w mojej wypowiedzi to tymczasowość w odniesieniu do klubu i słabego charakteru co do piłkarza. Vuko w niego wierzy, a klub może ma jakiś plan na niego po czerwcu... Ja zostaję jednak przy swoim i wolałbym nawet się mylić bo dobro Legii najważniejsze.

odpowiedz
Wolfik - 28.01.2022 / 10:11, *.mm.pl

Cieszę się z powrotu Pawła. To zawodnik, który z pewnościa przyda sie w walce o utrzymanie.

Cała historia odejścia Pawła Wszołka z Legii jest typowa dla naszej ligi, ludzi zarządzających klubami i samych piłkarzy. Pokazuje też, że nic mentalnie sie nie zmienia.

Legia straciła na odejściu Pawła do Niemiec? Oczywiście, bo dobry, zgrany z zespołem piłkarz wyjachał w dodatku za darmo. W jego miejsce (???) sprowadzono za dużą kasę surowego gościa którego zreszta juz skreślono. Paweł Wszołek stracił na odejsciu? Oczywiście, bo nie "powąchał murawy" w Berlinie (co zresztą było niemal pewne). Kto zyskał - zapewnie jakiś menago lub grupa menadźerska.

I tak się ta karuzelka kręci. Od lat.

odpowiedz
grzesiek - 28.01.2022 / 12:29, *.centertel.pl

@Wolfik: i tu sie mylisz poniewaz kucharski nie odstrzelil Wszolka, tylko grubas z poznania Michniewicz. Nie to zebym bronil Kucharskiego, ale to on przed pierwszym przyjsciem Wszolka powtarzal jak bardzo sie o niego starano. Kucharski zawiodl szczegolnie w ostatnim pkienku transferowym kiedy sprowadzil zbyt duzo szrotu. Chociaz uj wie jak bylo na prawde. Skoro to grubas mogl dac karteczke z tyloma pozycjami a ten widzac latwa kase nie protestowal, miodem na wssystko wylozyl kase bo myslal ze bedzie lepiej....xd

odpowiedz
Iks - 28.01.2022 / 10:05, *.plus.pl

Powinien grać z 17, nie z 13

odpowiedz
lol - 28.01.2022 / 10:00, *..

pilkarska Polska wstrzymala oddech

odpowiedz
Adam - 28.01.2022 / 09:13, *.chello.pl

No i w pi*du wylądował

odpowiedz
FC_ŻYRARDÓW - 28.01.2022 / 08:44, *.orange.pl

Wszołek w formie to wzmocnienie. Liczy się tu i teraz, trzeba ratować sezon. Na perspektywiczny rozwój trzeba zaczekać, na tę chwilę ważne żeby w ekstraklasie.

odpowiedz
Robert Szenfeld - 28.01.2022 / 08:39, *.landirenzo.pl

jeśli byłby w podobnej formie jak wtedy, gdy poprzednio przyszedł do Legii , to nic więcej nam nie potrzeba.

odpowiedz
tekken (L) - 28.01.2022 / 08:35, *.230.80

I gitara:). To da nam dużo jakości.

odpowiedz
Dexter - 28.01.2022 / 06:14, *.centertel.pl

Ja Legie widzę tak :
Boruc
Mladenović Wieteska Jędrzejczyk Nawrocki
Wszołek Slisz Sokołowski Kapustka
Pekhart Włodarczyk

Tylko dwóch obcokrajowców Puchar jest nasz !!!!!!! Lalalalalala !!!!! (L)

odpowiedz
(L) - 28.01.2022 / 08:24, *.jmdi.pl

@Dexter: dobry skład

odpowiedz
Marcel - 28.01.2022 / 00:46, *.t-mobile.pl

Witaj z powrotem z klubie; powodzenia życzę :)

odpowiedz
WALCZCCIE!O!BRĄZ!JAK ZŁOTO OLALIŚCIE... - 27.01.2022 / 23:17, *.120.74

A JA MYŚLE ŻETO BĘDZIE WSZOŁKA NAJLEPSZY ŻYCIOWY SEZON!

odpowiedz
Roma - 27.01.2022 / 22:48, *.lunet.eu

Dobrze, że wracają dobrzy piłkarze

odpowiedz
Mirus - 27.01.2022 / 22:47, *.play-internet.pl

A ja proponuję aby wszyscy prawdziwi kibice podziękowali tym którzy w trudnym momencie dla nas dla klubu dla Warszawy nie bali się tutaj przyjechać i oddać serce. Co mnie obchodzi że Wszolek grał w Polonii a teraz nie grał w Unionie dla mnie liczy się że chce grać dla Legii. To samo z Patrykiem Sokołowskim miał ciepłe miejsce w Piśmie a chce grać dla Legii i dla Was prawdziwi kibice. Jestem ciekaw ilu z Was chciałoby zmienić pracę wiedząc że firma tonie w długach. Zróbmy ciepłe powitanie liczy się Legia i my kibice. Pokażmy że jesteśmy najlepsi. Bądźmy 12 zawodnikiem i pokażmy całej Polsce że nigdy się nie poddamy. Jeśli ktoś nie wierzy w sukces końcowy to zapraszam na konwiktorska. Pozdrawiam prawdziwych kibicow

odpowiedz
Darek - 27.01.2022 / 23:32, *.chello.pl

@Mirus: Przecież nie przyszli tu z dobrego serca.Dostają za to takie pieniądze że my zwykli śmiertelnicy możemy o takich tylko pomarzyć.

odpowiedz
t - 28.01.2022 / 14:01, *.edu.pl

@Darek : Dokładnie...

odpowiedz
AAA - 27.01.2022 / 22:16, *.chello.pl

Do Wolska dla Wolaków: zawsze miałem wrażenie że Kolega to taki zrównoważony,obiektywny i normalny.
Po tym wpisie o Luqim.to diametrycznie zmieniam zdanie...

odpowiedz
Ech... - 28.01.2022 / 09:35, *.net.pl

@AAA: Diametrycznie? Genialna znajomość języka.

odpowiedz
LegiaFans - 27.01.2022 / 22:10, *.chello.pl

Brawo najlepsze zimowe wzmocnienie drużyny. Paweł do BOJU !!!!

odpowiedz
KLanik - 27.01.2022 / 21:48, *.chello.pl

Bardzo dobrze, w końcu wraca na skrzydło. Będzie dobrze tylko jeszcze kilku portugalców i albańców musi polecieć!

odpowiedz
Wolska dla Wolakow - 27.01.2022 / 21:42, *.com.pl

Vuko w formie,najpierw kapitan Luki a teraz nieudacznik wszolek,czekam jeszcze na kulenovicza w ataku

odpowiedz
grzesiek - 27.01.2022 / 21:44, *.centertel.pl

@Wolska dla Wolakow: co masz do Luqinhasa ??? Bo do wszolka to paru idiotow sie znalazlo, ale zeby do Luqinhasa miec ?

odpowiedz
Wolska dla Wolakow - 27.01.2022 / 21:59, *.com.pl

@grzesiek: nic nie mam,jest drewniany, ma strzał jak juniorki w kobiecej piłce ale i tak jest jednym z najlepszych grajków w dzisiejszej Legii, napisałem o idiotycznej, głupiej i debilnej decyzji vukowicza żeby go zrobić kapitanem, masz problem z czytaniem ze zrozumieniem?

odpowiedz
Arek - 27.01.2022 / 23:34, *.tpnet.pl

@Wolska dla Wolakow: szkoda tylko, że Ty bez formy.

odpowiedz
SEBO(L) - 27.01.2022 / 21:12, *.centertel.pl

Niby dobrze,że przyszedł,ale... Znów tu jest kontynuacja tymczasowosci,transfer na teraz. A po sezonie z kim zostaniemy? Z Kastratim i Johanssonem. Czy jest ktoś oglądany na tę pozycję pod kątem przyszłego sezonu? Nie wiemy. Czy ktoś dobry na tę pozycję przyjdzie? Nie wiemy. Czy wskoczy od razu do pierwszego składu,i nie będzie potrzebny temu komuś czas na aklimatyzację? Nie wiemy. A co wiemy? Wiemy,że po sezonie będą do dyspozycji...Kastrati i Johansson,czyli nadal dziura na tej pozycji, lub jeden (żaden?) z nich (Kastrati na obecną chwilę jest do odstrzału), czyli dziura jeszcze głębsza. No,a tymczasem mamy Wszołka,który zna klub,oczekiwania,miasto,grał u nas kiedyś całkiem dobrze, ale ostatnio był statystą w Niemczech, takim aktorem,który gra drzewo obok halabardnika...

odpowiedz
Wolfik - 28.01.2022 / 10:18, *.mm.pl

@SEBO(L): Od czasu "wydarzeń autobusowych" pisałem, że żaden zagraniczny dobry piłkarz do nas nie przyjdzie z powodów wiadomych. Teraz dodatkowo bronimy się przed spadkiem. Żadna perspektywa, co pokazuje przykład z Sorescu.

Wszołek nie ma wiele do stracenia. W zasadzie wpadł tutaj "na chwilę". Jeśli będzie grał to z pewnością na tym zyska, klub zreszta tez. Jak sie nie uda to i tak wróci do Belina.

odpowiedz
SEBO(L) - 28.01.2022 / 12:11, *.centertel.pl

@Wolfik: co nadal nie zmienia faktu, że po sezonie zostanie na tej pozycji dziura...

odpowiedz
Wolfik - 28.01.2022 / 14:59, *.mm.pl

@SEBO(L): To prawda. Nie dotyczy to niestety tylko tej pozycji.

odpowiedz
Jurek - 27.01.2022 / 20:53, *.tropolys.de

jak trwoga to do…Legii.
A jeszcze tak niedawno się na nią wypiął.

odpowiedz
grzesiek - 27.01.2022 / 21:46, *.centertel.pl

@Jurek: jurku jaka trwoga do Legii, jak Vuko sam mowil ze to jest dla niego numer 1 jesli chodzi o transfery.

Bosz...czy wy na prawde nie sledzicie co sie w Legii dzieje????

odpowiedz
ZWP - 27.01.2022 / 20:28, *.cyfrowypolsat.pl

Informacja: Wszołek piłkarzem Legii.
29 komentarzy.
14 komentatorów przeciw; a 15 za.
To ja z pytaniem do tych 14, co przeciw:
Czy panowie wiecie, że Legia zakończyła rok stratą 38 milionów, a stan zadłużenia to milionów 198 ?

odpowiedz
jupi - 27.01.2022 / 20:38, *.38.174

@ZWP: Lepiej tego nie pisz, bo jeszcze księgowy z liścia oberwie.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 27.01.2022 / 21:37, *.petrotel.pl

@ZWP: wychodzi na to, że jeśli nie awansujemy do LM, to nie ma dla klubu ratunku. Skoro ok. 10 mln euro z pucharów nie wystarczyło, żeby wyjść na plus.

odpowiedz
Darek - 27.01.2022 / 23:36, *.chello.pl

@ZWP: A dzięki komu Legia zakończyła rok ze stratą 38 milionów?A kto narobił długów na 198 milionów?
Podzìękuj panu prezesowi.

odpowiedz
lol - 28.01.2022 / 10:11, *..

@ZWP: a ile jest warta cala Legia?

odpowiedz
Michniewicz grabarzem Legii - 27.01.2022 / 20:11, *.t-mobile.pl

Ten facet jest tak slaby , ze teraz tylko idiota przystał by na wspolprace

odpowiedz
Autor - 27.01.2022 / 19:54, *.t-mobile.pl

1 liga coraz bliżej

odpowiedz
Rafix - 27.01.2022 / 19:51, *.chello.pl

Pół roku temu był za słaby aby grać w Legii, minęło pół roku zawodnik przez ten czas nie grał i teraz jest na tyle dobry żeby był to kandydat do pierwszego składu.
Podobna sytuacja co z Rosołkiem.
Za chwilę będziemy ściągać Kante, Łukasika, czy Eduardo :)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.01.2022 / 19:44, *.t-mobile.pl

Ostatnim człowiekiem, do którego można mieć jakiekolwiek pretensje, to Zieliński. Nie dosyć, że był odsuwany na coraz gorsze stanowiska, to jeszcze został dyrektorem w momencie, gdy klub jest w fatalnym położeniu sportowym, a jeszcze gorszym finansowym, albo odwrotnie, nieważne. Ważne jest to, że nareszcie gość z Legijnym dna będzie budował Legię od nowa. Mam tylko jedną obawę, czy zdąży przed ogłoszeniem bankructwa klubu. Ale życzę, żeby się udało Panie Jacku. Szacunek za to, że zechciałeś spróbować wyprowadzić Titanica na prostą...

odpowiedz
Kibic - 27.01.2022 / 19:32, *.torun.pl

No to powodzenia w odbudowaniu formy. Szkoda tylko, ze traktujesz ten klub jak przestanek. Ostatnio tez przyszedles z Anglii budowac forme. Oby tym razem sie udalo, bo ta liga jest poza 30 najlepszych w europie ;) No ale widac, ze wiele osob jest bardzo zadowolonych, wiec gitara. Jak sie odbudujesz to moze jeszcze Union zarobi ;) choc ciezko uwierzyc, ze jeszcze jakies topowe ligi z europy, bede braly z naszej ligi ludzi ponad 20 lat ;) Jesli bedzie podstawowym graczem od pierwszej kolejki to pokazesz jak nisko nasza liga upadla. Smutne ale prawdziwe. Kto wyrazi chec gry w Legii ten przychodzi. Tutaj umiejetnosci nie sa wazne. Wystarczy narodowsc Polska. Tylko, ze i tak malo chetnych chce pracowac u naszego prezesa skoro cv z 2 ligi zaczynaja akceptowac :)

odpowiedz
Afro - 28.01.2022 / 09:10, *.ncs2012.pl

@Kibic: Union nie zarobi, bo Paweł ma kontrakt do czerwca tego roku. Teraz wypożyczenie a potem pewnie przyjdzie jako wolny zawodnik.

odpowiedz
Yeti - 27.01.2022 / 19:18, *.vectranet.pl

Git!

odpowiedz
Anty Vuko - 27.01.2022 / 18:57, *.tpnet.pl

Bardzo dobry transfer na ten moment. Tu nie ma czasu na poznawanie drużyny, jej stylu gry itd. Trener ten sam i styl, który preferuje jest mu znany. Nie jeden z przeciwników transferu będzie bił brawo Wszolkowi.

odpowiedz
miłek - 27.01.2022 / 18:53, *.aster.pl

To jest solidne wzmocnienie drużyny. Powodzenia!

odpowiedz
axlrose - 27.01.2022 / 18:42, *.tpnet.pl

Jechał, jechał i dojechał. 17 na godzinę ( czy tam na kolejkę ).

odpowiedz
gazza - 27.01.2022 / 18:41, *.inetia.pl

Mnie to ręce opadają jak patrzę na te transfery...
Mnie jeszcze zatrudnijcie - na bramce stanę...

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 27.01.2022 / 18:22, *.play-internet.pl

No to są te transfery nad którymi dyrektor sportowy/zastępca Tomczyk i cały sztab pracowali całą zimę, chylę czoła i jestem pod wrażaniem... Sokołowski, Rosołek i Wszołek. Podpowiem do ataku jeszcze Paragon z 0-1 do przerwy a na bramkę Wakabajaszi z przygód Tsubasy i akurat będzie skład :) . Zatrważające , ze większość z Was jest zadowolona ... Brak ambicji i jakości... kolesiostwo i miernota oto cała Legia...Degrengolady ciąg dalszy

odpowiedz
Karamba - 27.01.2022 / 18:18, *.cyfrowypolsat.pl

Po co on nam pół roku temu sie na nas wypioł teraz wraca . Panie Zieliński to ma być ta jakośc w Legii.

odpowiedz
Michał - 27.01.2022 / 18:12, *.plus.pl

No i dobra. Teraz cała Legia do roboty i golimy wszystkich po kolei. Jedziemy na pełnej k. Pozdrawiam wszystkich Legionistów i Legionistki

odpowiedz
Edek z fabryki kredek - 27.01.2022 / 18:18, *.t-mobile.pl

@Michał: w punkt :-)

odpowiedz
Pawciu - 27.01.2022 / 18:03, *.net.pl

Patrzac w jaki sposob odchodzil to mam spore watpliwosci. Obym sie mylil...

odpowiedz
Farme(L) - 27.01.2022 / 18:02, *.virginm.net

W Unionie też go trener nie lubił… Jakoś nie mogę się przekonać do tego, po tym jak poleciał z płaczem do telewizji… choć życzę (L) jak najlepiej ten typ mnie mierzi po tym co odjaniepawlił.

odpowiedz
Darek - 27.01.2022 / 17:55, *.tpnet.pl

Paweł 17 minut Wszołek. To pokazuje poziom naszej ligi.

odpowiedz
lucho_83 - 27.01.2022 / 17:51, *.chello.pl

Hmmm...po rozegraniu chyba 15 minut przez całą rundę jesienną w Berlinie pewnie wskoczy do pierwszego składu w Legii ;-)

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 27.01.2022 / 18:29, *.petrotel.pl

@lucho_83: i będzie jednym z liderów!

odpowiedz
Honeyuski - 27.01.2022 / 17:45, *.chello.pl

A Vesovic jak sobie radzi? Dawać i jego. No i weźmy Dicksona Choto jeszcze i starego Nędze.

odpowiedz
Atmosferić - 27.01.2022 / 17:45, *.orange.pl

Żenua - gość bez liczb... po co on nam?

odpowiedz
Filipek z konopi - 27.01.2022 / 17:37, *.play-internet.pl

Bardzo dobra decyzja klubu Brawo

odpowiedz
Ja - 27.01.2022 / 17:34, *.plus.pl

Bardzo dobry pomysł i transfer. Na naszą ligę to duże wzmocnienie i Polak co ważne. Myślę że w marcu dojdzie do formy i będzie kto asystować przy golach pekharta

odpowiedz
Kibolek - 27.01.2022 / 17:22, *.telefonica.de

Nigdy nie mów nigdy

odpowiedz
grzesiek - 27.01.2022 / 17:19, *.centertel.pl

Chwile przeżyte za trenera Vukovicia były jednymi z najpiękniejszych w mojej karierze.

Robią wrażenie te słowa
Brawo Paweł, brawo Vuko, brawo Zielu, brawo Miodek Mocno Legia

A kucharski gdzies z dala od Legii o to chodzi . W dobry kierunku w końcu Panie Mioduski. Oby tak dalej !!!!!!!

odpowiedz
Ja - 27.01.2022 / 17:54, *.vectranet.pl

@grzesiek: nie chce nic mówić, ale o powrocie Wszołka mówiło się już za Kucharskiego. Sam Zielek też mówił, że na razie opiera się na obserwacjach poprzednika.

odpowiedz
grzesiek - 27.01.2022 / 18:42, *.centertel.pl

@Ja: piszac ze kucharski z dala od Legii nie mialem na mysli tego ze pozbyl sie Wszolka bo pozbyc Wszolka to sie pozbyl grubas z poznania. Ale kucharski zawalal transfery inne... Mnostwo bezsensownych pilkarzy sprowadzonych chociazby te ribeira abu hanny etc. A przekozaka typu ljuboja i offoe nie udalo sie sprowadzic

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 27.01.2022 / 21:50, *.play-internet.pl

@grzesiek: grubas jest z Gdyni

odpowiedz