Jacek Zieliński i Paweł Wszołek - fot. Janusz Partyka / Legia.com
REKLAMA

Oficjalnie

Wszołek ponownie piłkarzem Legii!

źródło: Legia.com - Wiadomość archiwalna

Paweł Wszołek ponownie został zawodnikiem Legii Warszawa. Boczny pomocnik został wypożyczony do końca sezonu z Unionu Berlin.

- Paweł Wszołek dobrze spisywał się w Legii i zawsze mogliśmy na nim polegać. Potrzebowaliśmy piłkarza na tę pozycję - mamy Mattiasa Johanssona, a Paweł jest bardziej ofensywnie usposobionym zawodnikiem. Jestem przekonany, że będzie się prezentował tak, jak przed transferem do Unionu Berlin. Liczymy na jego pomoc - mówi dyrektor sportowy Legii Warszawa Jacek Zieliński.

Wszołek najczęściej był wystawiany na pozycji prawego pomocnika lub wahadłowego. W Legii będzie występował z numerem 13.

- Nie trzeba było mnie długo namawiać do powrotu. Bardzo się cieszę, że jestem w Legii. Mam nadzieję, że teraz nadchodzi najlepszy moment sezonu dla całej drużyny, a ja sam potwierdzę swoją jakość na boisku. Chwile przeżyte za trenera Vukovicia były jednymi z najpiękniejszych w mojej karierze. Zdobyłem swoje pierwsze mistrzostwo Polski, mieliśmy świetną, bardzo zgraną ekipę. Śledziłem praktycznie wszystkie spotkania Legii. Wiem, że jest tutaj bardzo dużo jakości, wielu świetnych ludzi – nie tylko piłkarzy, bo mam na myśli całą społeczność w klubie - mówi Paweł Wszołek.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.