Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Vuković: Zaprezentowaliśmy się dobrze

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Gramy teraz w rzeczywistości, w której musimy sobie poradzić. Inne są warunki atmosferyczne, inne boisko na ten moment. Mecze ligowe, które wkrótce nas czekają, także będą w podobnych warunkach. Zależy nam na dobrych wynikach w tych meczach i jesteśmy w stanie do tych wyników dojść jeśli nie będziemy za bardzo rozmyślać nad wszystkimi rzeczami, które są od nas niezależne, a które dotyczą też naszych rywali - powiedział po meczu z GKS-em Tychy trener Legii Warszawa, Aleksandar Vuković.

- Bardzo dobrze, jak na te warunki, zaprezentowaliśmy się pod kątem zaangażowania i jakości gry. To jest najważniejsze. Wyniki sparingów w pewnym stopniu wpływają pozytywnie na zawodników. Ale sparing jest treningiem, na który dziennikarze patrzą uważniej niż na zwykły trening. Tam się i wygrywa, i przegrywa. To nie ma znaczenia. W momencie, kiedy przyjdzie grać o stawkę, będziemy za to rozliczani. Liczy się praca pod kątem przygotowania do meczów, które przed nami - dodał szkoleniowiec.

- Johansson ma za sobą trudne pół roku, zresztą jak wszyscy. Teraz jest czas, żeby to zmienić. Nie patrzę indywidualnie, tylko zespołowo. Jeszcze dużo przed nami. Po kilku zwycięstwach w sparingach obraz może się zaburzyć, ale każdy musi zdawać sobie sprawę, że trzeba ciężko pracować.

- Luquinhas jest teraz oszczędzany, bo od dwóch dni czuje delikatnie mięsień dwugłowy. Nie chcemy ryzykować, zobaczymy jak ta sytuacja się rozwinie.

WYNIKI SONDYJak oceniasz pracę Aleksandara Vukovicia na stanowisku trenera Legii?
SUMA GŁOSÓW: 40771
START: 16.12.2021 / KONIEC: 25.05.2022

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.