fot. Hagi
REKLAMA

Bilety

Mecz z Wartą Poznań ku pamięci Wiktora Bołby

Woytek, źródło: Legia Warszawa - Wiadomość archiwalna

W niedzielę, 13 lutego o godzinie 17:30, Legia Warszawa rozegra mecz 21. kolejki Ekstraklasy, w którym rywalem będzie drużyna Warty Poznań. Ruszyła sprzedaż biletów na to spotkanie. Bilety są dostępne w kasach na stadionie Legii Warszawa oraz w systemie online.

Mecz będzie miał wyjątkowy charakter dla całej legijnej społeczności. Wydarzenie zostanie w pełni dedykowane pamięci kustosza Muzeum Legii Warszawa, Wiktorowi Bołbie. Legia Warszawa odda hołd swojej Legendzie i przed meczem uczci pamięć o ś.p. Wiktorze minutą cisz

Wnuczka ś.p. Wiktora, Łucja, cierpi na poważną wadę obu rąk, która uniemożliwia jej prawidłowy rozwój. Dziewczynka wciąż walczy z przeciwnościami losu. Udało się już zebrać środki na pierwszy etap leczenia, w dalszym ciągu potrzebne jest jednak duże wsparcie finansowe, żeby kontynuować ten proces. Żona ś.p. Wiktora Bołby również zmaga się z ciężką chorobą.

1. Każdy Kibic przy zakupie biletu na to spotkanie będzie miał możliwość wybrania opcji „z cegiełką”, tym samym dopłacając 5 zł do ceny biletu;
2. W przypadku wyboru przez Kibica opcji „z cegiełką”, Klub dołoży do niej dodatkowe 5 zł;
3. Klub dołoży także 5 zł za każdego Karnetowicza, który przyjdzie w tym dniu na mecz.

Proces wyboru opcji „z cegiełką” w systemie internetowym będzie wyglądał następująco:

1. Personalizacja biletów;
2. Przejście do podsumowania;
3. Dodanie produktu „Wsparcie rodziny Wiktora Bołby + 5 zł”.

Cennik biletów na mecz Legia - Warta

Schemat stadionu Legii

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.