Bartosz Tomczak - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Tomczak: Chcemy wygrywać i walczyć o play-offy

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Bartosz Tomczak: W pierwszym meczu w Siedlcach [przegranym 2-3 – przyp. LL!] zagraliśmy dużo lepszą siatkówkę w porównaniu ze spotkaniem we własnej hali. Goście w pełni kontrolowali dwa pierwsze sety. Jako że staramy się walczyć w każdym pojedynku do samego końca, udało nam się podnieść i wygraliśmy jedną część rywalizacji. Niestety, tego dnia tylko na tyle było nas stać. Sami jesteśmy na siebie źli, gdyż czujemy się dobrze fizycznie. Nie możemy narzekać na zmęczenie czy zbyt dużą liczbę spotkań do rozegrania – po prostu nie gramy tak, jak tego byśmy chcieli. Nie pozostaje nam nic innego jak wyciągnąć odpowiednie wnioski i w najbliższy weekend powalczyć w Głogowie o zwycięstwo.
Nasze apetyty rosną w miarę jedzenia. W chwili obecnej, gdy praktycznie jesteśmy pewni utrzymania, nie będziemy się bić o nic. Chcemy wygrywać każde spotkanie i będziemy walczyć o play-offy. Już w pierwszej rundzie pokazaliśmy, że potrafimy bić się z każdą drużyną; zespoły wyżej notowane przyjeżdżają do hali przy Niegocińskiej i przegrywają. To właśnie stanowi specyfikę pierwszej ligi – każdy może wygrać z każdym.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.