Tomasz Obuchowicz - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Obuchowicz: Będziemy walczyć o każdy punkt

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Tomasz Obuchowicz: Zagraliśmy słaby mecz i to właściwie w każdym elemencie gry. Fajnie wyszedł nam w zasadzie tylko jeden set, kiedy próbowaliśmy się wzajemnie napędzać. Trudno, musimy o tym spotkaniu zapomnieć, wyciągnąć z niego konstruktywne wnioski i przygotować się do pojedynku z Chrobrym.
Wydaje mi się, że spora liczba rywalizacji, do których ostatnio przystępowaliśmy (wliczając mecz pucharowy z Jastrzębskim Węglem), po części mogła się przyczynić do naszego słabszego występu z siedlczanami. Z tego, co wiem, większość chłopaków narzeka na „dolegliwości” tego sezonu – rozgrywamy wszak sporo spotkań w środy i soboty. Tak jednak wygląda ta liga, musimy to zaakceptować i robić dalej swoje.
Mecz z Głogowem zapowiada się jako ciekawe spotkanie na trudnym terenie [pojedynek dwóch beniaminków – przyp. LL!], ale będziemy walczyć o każdy punkt. Obecnie każde zdobyte „oczko” w ligowej tabeli jest dla nas bardzo cenne. Na pewno na boisku damy z siebie wszystko.
Cel, który mieliśmy na początku sezonu, czyli walka o utrzymanie, całkowicie się zmienił. Naprawdę możemy powalczyć o ósemkę. Musimy tylko wrócić na odpowiednie tory z poprzedniej rundy, tak aby nasza gra była bardziej efektywna.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.