Luquinhas - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Do Lubina bez Luquinhasa

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W czwartek przed południem odbył się ostatni trening przed meczem z Zagłębiem Lubin. Zajęcia były zamknięte dla mediów. Po nich trener Aleksandar Vuković spotkał się z dziennikarzami, a następnie drużyna wyruszyła do Lubina. Szkoleniowiec przyznał, że w 20-osobowej kadrze na piątkowe spotkanie nie znalazł się Luquinhas. Brazylijczyk jest bardzo bliski odejścia z Legii Warszawa, a transfer może dojść do skutku w każdej chwili. W klubowym autokarze zabrakło także miejsca m.in. dla Lirima Kastratiego, który bardzo słabo prezentował się w ostatnich sparingach. Do Lubina pojechali natomiast Maik Nawrocki oraz Paweł Wszołek.

Przewidywany wyjściowy skład na mecz z Zagłębiem: Artur Boruc - Lindsay Rose, Mateusz Wieteska, Maik Nawrocki, Mattias Johansson, Bartosz Slisz, Patryk Sokołowski, Mateusz Hołownia, Josue, Tomas Pekhart, Rafael Lopes (Ernest Muci)

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.