Futsal

Futsal Leszno 3-1 Legia Warszawa

W meczu 16. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa przegrała 1-3 z Futsalem Leszno. Do przerwy legioniści przegrywali 0-1 po bramce Marcina Firlańczyka. Po zmianie stron gospodarze zdobyli kolejne dwie bramki po trafieniach Kacpra Konopackiego i Rajmunda Siecli. Jedyną bramkę dla Legii zdobył w 2,5 minuty przed końcem Michał Knajdrowski. Drużyna z Warszawy w 16 ligowych meczach zdobyła 17 punktów i zajmuje aktualnie 10. miejsce w tabeli.

W najbliższą sobotę o godzinie 18:00 stołeczny zespół podejmie Dremana Opole Komprachcice.

Ekstraklasa: Futsal Leszno 3-1 (1-0) Legia Warszawa
1-0 - 11:17 Marcin Firańczyk
2-0 - 30:27 Kacper Konopacki
3-0 - 33:41 Rajmund Siecla
3-1 - 37:22 Michał Knajdrowski

Legia: 16. Tomasz Warszawski, 6. Duarte, 10. Mateusz Gliński, 19. Adam Grzyb, 2. Allanzin
Rezerwa: 13. Juan Casillas, 9. Paweł Tarnowski, 20. Michał Knajdrowski, 23. Mateusz Olczak, 49. Michał Szymczak, 77. Filip Turkowyd, 81. Mariusz Milewski

Futsal Leszno: 12. Noel Charrier, 2. Orfeusz Jarozek, 82. Albert Betowski, 88. Dominik Solecki, 32. Douglas Neutzling, 99. Fryderyk Maciejewski, 89. Hubert Olszak, 11. Jakub Kąkol, 10. Jakub Molicki, 7. Kacper Konopacki, 19. Marcin Firańczyk, 3. Mateusz Lisowski, 70. Rajmund Siecla, 25. Sebastian Wojciechowski