fot. Jakub Kwietko / rokoder.pl
REKLAMA

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Wartą

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W niedzielę, 13 lutego o godzinie 17:30, Legia Warszawa rozegra mecz 21. kolejki Ekstraklasy, w którym rywalem będzie drużyna Warty Poznań. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie. Bilety są dostępne w kasach na stadionie Legii Warszawa oraz w systemie online.

Mecz będzie miał wyjątkowy charakter dla całej legijnej społeczności. Wydarzenie zostanie w pełni dedykowane pamięci kustosza Muzeum Legii Warszawa, Wiktorowi Bołbie. Legia Warszawa przed meczem uczci pamięć o Wiktorze minutą ciszy. Wnuczka śp. Wiktora, Łucja, cierpi na poważną wadę obu rąk, która uniemożliwia jej prawidłowy rozwój. Udało się już zebrać środki na pierwszy etap leczenia, w dalszym ciągu potrzebne jest jednak duże wsparcie finansowe, żeby kontynuować ten proces. Żona śp. Wiktora Bołby również zmaga się z ciężką chorobą.

1. Każdy Kibic przy zakupie biletu na to spotkanie będzie miał możliwość wybrania opcji „z cegiełką”, tym samym dopłacając 5 zł do ceny biletu;
2. W przypadku wyboru przez kibica opcji „z cegiełką”, klub dołoży do niej dodatkowe 5 zł;
3. Klub dołoży także 5 zł za każdego karnetowicza, który przyjdzie w tym dniu na mecz.

Proces wyboru opcji „z cegiełką” w systemie internetowym będzie wyglądał następująco:
1. Personalizacja biletów;
2. Przejście do podsumowania;
3. Dodanie produktu „Wsparcie rodziny Wiktora Bołby + 5 zł”.

Cennik biletów na mecz Legia - Warta

Schemat stadionu Legii


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.