Tamara Czumer - fot. pzrugby.pl
REKLAMA

Rugby kobiet

Występ Tamary Czumer w World Series w Sewilli

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kobieca reprezentacja Polski rozegrała drugi turniej World Series, tym razem w Sewilli, a w kadrze narodowej wystąpiła zawodniczka Legii, Tamara Czumer. Polki przegrały w fazie grupowej kolejno z Irlandią 10-14, Rosją 5-29 oraz Brazylią 15-17, następnie pokonały Belgię 24-0, a w meczu o 9. miejsce przegrały po raz drugi z Brazylią, tym razem 5-17.

Tamara Czumer zdobyła ważne punkty w meczu z Irlandią - w 12. minucie drugiej połowy, ale ostatecznie zwycięskie punkty w samej końcówce zdobyły rywalki i zwyciężyły spotkanie.

Końcowa kolejność HSBC World Series Rugby 7 Kobiet w Sewilli: 1. Australia, 2. Irlandia, 3. Anglia, 4. USA, 5. Francja, 6. Rosja, 7. Kanada, 8.Hiszpania, 9. Brazylia, 10. Polska, 11. Belgia, 12. Portugalia.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
FI(L)IP - 08.02.2022 / 08:25, *..

Gratulacje z okazji powołania i punktów w kadrze. Wychodzi na to, że damska sekcja rugby radzi sobie lepiej od męskiej. Przyznam, że nie wiedziałem.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.