REKLAMA

Sportowe Miasteczko Legii w M1

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższą sobotę, 19 lutego w Centrum Handlowym M1 w Markach Legia Soccer Schools organizuje "Sportowe Miasteczko Legii", gdzie obecnych będzie wiele legijnych szkółek dla najmłodszych. Wszyscy chętni będą mogli miło spędzić czas, biorąc udział w grach i zabawach (z nagrodami) organizowanych przez poszczególne sekcje. Ponadto na miejscu można dowiedzieć się o możliwościach zapisania swoich dzieci do poszczególnych szkółek.

Obecne będą: sekcja piłkarska (LSS), koszykarska (Legia Basket Schools), snookera, żeglarska, tenisowa oraz e-sportowa (Legia Esport Schools). Miasteczko działać będzie w najbliższą sobotę w godzinach 11:00 - 19:00.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Leśny Dziadek - 17.02.2022 / 22:57, *.t-mobile.pl

Super pomysł, można przy okazji kupić śledzia i polewkę. Albo pasztetową, a moze salceson lub kaszankę...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.