fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Bilety na ćwierćfinał FIBA Europe Cup z Pallacanestro Reggiana

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Koszykarska Legia rozpoczęła sprzedaż biletów na spotkanie 1/4 finału rozgrywek FIBA Europe Cup, w którym legioniści podejmować będą włoski zespół Pallacanestro Reggiana. Mecz rozegrany zostanie w środę, 9 marca o godzinie 18:15 w hali OSiR Bemowo. Wejściówki nabywać można TUTAJ i są one w cenie biletów na dotychczasowe spotkania fazy grupowej - od 15 do 30 złotych (ulgowe) oraz od 20 do 40 zł (normalne). Gorąco zachęcamy do wspierania naszej drużyny w walce o półfinał europejskich pucharów!

Ceny biletów na mecz z Pallacanestro Reggiana:
Kategoria zielona: B,C,D,F,G,H - ulgowy - 15,00 zł/normalny - 20,00 zł
Kategoria biała: E - ulgowy - 20,00 zł/normalny - 30,00 zł
Kategoria czerwona: E - ulgowy - 30,00 zł/normalny - 40,00 zł
VIP: 119,00 zł

Ulgi przysługują: uczniom i studentom studiów dziennych do 26 lat oraz osobom, które w dniu zakupu biletu ukończyły 65 lat. Dzieci do lat 3 wchodzą na mecz za darmo, ale nie przysługuje im dodatkowe miejsce siedzące. Wszystkim osobom kupującym bilety ulgowe przypominamy, że ważne one są wyłącznie z dokumentem uprawniającym do zniżki. Należy go okazać podczas kontroli karnetów i biletów.

Jeśli jesteś zaszczepiony przeciwko COVID-19, zaznacz odpowiednie okienko w systemie abilet.pl

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.