fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Gdzie obejrzeć mecz Legia Warszawa - Wisła Kraków?

Redakcja

Spotkanie Legia Warszawa - Wisła Kraków najlepiej oczywiście obejrzeć z trybun stadionu przy Łazienkowskiej 3, do czego tradycyjnie serdecznie zachęcamy! Ponadto mecz dostępny będzie w telewizji na Canal+ Sport, a w internecie na canalplus.com oraz dla osób spoza Polski na ekstraklasa.tv.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!, a także na wszystkie materiały pomeczowe.

KURSY NA LEGIA - WISŁA
FORTUNA:

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Adam - 25.02.2022 / 17:23, *.chello.pl

Na pewno nie na stadionie.

odpowiedz
Marcel - 25.02.2022 / 13:22, *.t-mobile.pl

Podejrzewam, że lepiej nie oglądać tego meczu :D

odpowiedz
Trampek - 25.02.2022 / 13:05, *.125.87

Sądząc po kursie Fortuny /.... i nie tylko / -prawdopodobne wyniki można obstawiać bez większych obaw. Cud jest ... niestety , ale mało prawdopodobny.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.