Radość drużyny po bramce Mateusza Wieteski - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Wisłą

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za piątkowy mecz z Wisłą przyznaliście Mateuszowi Wietesce. Występ kapitana, który w ostatnich sekundach zapewnił drużynie 3 punkty, oceniliście na 4,2 w skali 1-6. Niewiele niższą notę uzyskał Josue. Najsłabiej oceniliście występ Filipa Mladenovicia - 2,6. W sumie oceniało 860 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,1.

Wieteska 4,2
Josue 4,0
Nawrocki 3,7
Pekhart 3,6
Rosołek 3,5
Rose 3,3
Celhaka 3,2
Wszołek 3,0
Ciepiela 2,7
Kastrati 2,7
Skibicki 2,6
Sokołowski 2,6
Miszta 2,6
Mladenović 2,5

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
bronek49 - 01.03.2022 / 18:39, *.chello.pl

niech niektóre głupki odczepią się od Miszty kiedy broni dobrze to oni tego nie widzą w meczu z Wisłą też nie zawalił bo bramka została przez Wisłe zdobyta nieprawidłowo tak włąsnie na Legii mogą się rozwijać młodzi kiedy są notorycznie krytykowani przez tych bezmózgów

odpowiedz
hajdukL - 28.02.2022 / 14:05, *.77.242

Kwestię wysokości not pominę, a co do kolejności tej klasyfikacji to chyba nie ma co się czepiać. Zastanawiam się tylko kiedy Vuko straci cierpliwość do Mladena i Skiby.

odpowiedz
ZWP - 27.02.2022 / 20:39, *.cyfrowypolsat.pl

Przeczytałem to, co napisał Maciej Frydrych i jak „wycenili umiejętności” graczy podstawowej jedenastki i czytelnicy liczbie 860.

Generalnie są one zbieżne. Szczególnie jeśli chodzi o tych najgorszych [Mladenović, Sokołowski, Miszta]. W pozostałej ósemce graczy podstawowej jedenastki pojawia się zgodność, co do najlepszych legionistów na boisku [Wieteska, Josue]. W pozostałej szóstce pojawiają się różnice, które wzbudzają we mnie wątpliwości.
Klasyfikacja pana Frydrycha budzi większe zaufanie. To po pierwsze. A po drugie, pan Frydrych nie ocenia (w liczbach) poziomu kwalifikacji piłkarskich, jakie gracze zaprezentowali w trakcie TEGO meczu. A głosujący – tak.

Według głosujących - aż 8 zawodników Legii zaprezentowało przyzwoity (znaczy się profesjonalny) ich poziom. Czy jeżeli napastnik oddaje 3 strzały (celne) i zdobywa 1 bramkę, to zasługuje na ocenę 3,6 i można go uznać za więcej niż profesjonalistę?
To jak nazwać tych z Lecha, którzy oddają w czasie meczu z Pogonią 6 strzałów, w tym 5 celnych i zdobywają 3 bramki?

Nie polemizuję z poszczególnymi notami poszczególnych zawodników ale myślę, że głosujący są zbyt łaskawi i zawyżają oceny nie mniej, niż o jeden punkt. Myślę, że wielu zawodników tu zagląda i cieszy się, że tak a nie inaczej są oceniani przez kibiców. Przecież przy takim ocenianiu, to gdyby obecnie grał w Legii (w pełnej formie) Ojdzidzia albo Deyna, to trzeba by podnieść skalę ocen do 12, a może i więcej!

odpowiedz
bronek49 - 27.02.2022 / 17:39, *.chello.pl

zdecydowanie za wysokie noty dla Wszołka , Rosołka , Pekharta i Josue

odpowiedz
FiroZS - 27.02.2022 / 16:57, *.201.48

8 zawodników z oceną 3 lub ponad 3. Czy oceniający klikali na zasadzie "fajnie się klika" czy po prostu żyją w alternatywnej rzeczywistości

odpowiedz
STLW - 27.02.2022 / 21:27, *.plus.pl

@FiroZS: Ja nie kiedy podnoszę oceny młodszym polskim grajkom Legii ze względu na to ,że dopiero zaczynają .To nie jest wina Miszty ,że "Borubar" wyleciał z boiska za delikatnie pisząc "nie odpowiednie zachowanie" i on teraz musi bronić ,widać ,że chłopak się stara ,ale presja jaka teraz jest ,szczególnie podczas meczów na Łazienkowskiej ,może takiego młodego zawodnika "trochę" stresować.W meczu tydzień temu najlepszy ,albo 2 miejsce już nie pamiętam ,taka jest logika kibica który był rozpieszczany przez ostatnie lata mistrzostwami ,a jak ktoś zgra trochę gorszy mecz to "od bohatera ,do zera " !

odpowiedz
PanTrener - 27.02.2022 / 16:08, *.chello.pl

Rose znow jednym z najlepszych nie wiem kto tam ocenia ale chyba nie ten mecz,
Rosolek to taki gracz na 30minut bo pozniej brakuje mu kondycji,
zatrudnia Legia bramkarza na 4 miesiace i jeszcze mu nie daje grac? (FU*K LOGIC) a ze miszta jest slaby i na sile robia z niego dobrego to zła taktyka, bo lepiej sie utrzymac i pozniej go sprzedac niz spaść i sprzedac go nieco drozej bo w sumie gral,
owszem Mladenowic jednym z najslabszych ale... tam nie ma nikogo kto moglby za niego wystapic

odpowiedz
grzesiek - 27.02.2022 / 15:41, *.centertel.pl

Brawo niektorzy pilkarze mają juz 4. Wszystko idzie w dobrym kierunku. Pamietacie moje slowa ze za czasow Vuko byly same 4 i 3 a czasem nawet 5 sie zdarxaly.? A za michniewicza same 2,1....

odpowiedz
krótka-pamięć - 28.02.2022 / 14:41, *.lsas.aero

@grzesiek:
Jak za Michniewicza zdobywaliśmy Mistrzostwo albo w pucharach wygrywaliśmy z czechami ruskimi i angolami też naprawdę były oceny na poziomie 1 lub 2 ?
A Vuko jak zwolnili to za oceny piłkarzy na poziomie 4 , 5 ???
Troszkę obiektywizmu , albo tabletki na pamięć .......

odpowiedz
eR - 27.02.2022 / 13:53, *.datapacket.com

Kto dał 2,5 dla Mladena?! Przecież ten jego występ to totalne ZERO!!! Za te sabotowanie i podawanie każdej piłki Wiślakom powinien zjechać do rezerw co najmniej... Od początku sezonu to praktycznie najsłabsze ogniwo, obok Skibickiego... Jak dla mnie, to Vuko powinien go zdjąć po pierwszej połowie max!

odpowiedz
L - 27.02.2022 / 14:43, *.165.57

@eR: to jest srednia ocen kibicow. No, powinien go zdjac w pierwszej polowie i w jego miejsce wystawic chyba ciebie, bo innego nie ma.

odpowiedz
S - 27.02.2022 / 19:27, *.chello.pl

@L: Nie mam przekonania że totalny random z internetu by zagrał gorzej - Mladen jak zwykle ostatnio: sabotażysta.

odpowiedz