Bartosz Stępień - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

B. Stępień: Straciliśmy impet

Hugollek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna


Bartosz Stępień: Wydaje mi się, że na spotkanie przeciwko Bielsku-Białej wyszliśmy wyjątkowo bojowo nastawieni. Mecz rozpoczęliśmy bardzo dobrze – od wygranej w pierwszym secie, w którym zaprezentowaliśmy się zdecydowanie na plus. To była taka nasza najlepsza siatkówka. Chcieliśmy, aby w kolejnych odsłonach konfrontacja układała się w taki sam sposób, jednak chyba trochę zabrakło nam „pary”. Straciliśmy impet.
Być może to, co pokazaliśmy, wystarczyłoby na innego przeciwnika, ale jako że graliśmy z liderem, przegraliśmy tę rywalizację. Jak zawsze jednak staraliśmy się dawać z siebie wszystko. Bardzo dobrze przetrenowaliśmy ostatni tydzień i myślę, że dało się to zauważyć na boisku.
Przed nami mecz z ZAKSĄ, który naturalnie chcemy wygrać; najlepiej za trzy punkty. Zobaczymy, jak się wszystko potoczy, ale myślę, że uda nam się osiągnąć ten cel.
Odnośnie play-offów – na pewno chcemy dołożyć wszelkich starań, aby móc w nich wystąpić. Jest to trudne ze względu na to, w jakim miejscu teraz się znajdujemy, ale postaramy się wygrać wszystkie spotkania, jakie nam pozostały do końca sezonu zasadniczego.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.