Legia 06 U16 - Olympic Wrocław 06 - fot. Raffi / Legionisci.com

Młodzież: Legia U16 5-4 Olympic Wrocław

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Legia U16 rozegrała sparing z zespołem Olympica Wrocław. Goście zaczęli mecz mocno, bo po 22 minutach, dzięki szybko i dokładnie rozegranym akcjom prowadzili już 4-1. Jedynego gola przed przerwą zdobył dla Legii Saletra. Legioniści na dobre otrząsnęli się dopiero w II połowie, a po 2 golach Klukowskiego i trafieniu Sitka wyrównali. Goście jeszcze raz rzucili się do ataku, ale udanie interweniował w bramce Legii Banasik. Ostatnie słowo należało do warszawian, za sprawą Olewińskiego, który w 86. minucie ustalił wynik meczu na 5-4.

Sparing: Legia U16 ('06) 5-4 (1-4) Olympic Wrocław U16
0-1 9 min. Wiktor Ulatowski
0-2 14 min. Marcin Boczar
0-3 18 min. Marcin Boczar
1-3 20 min. Maciej Saletra (rzut karny po faulu na Antonim Majchrowskim)
1-4 22 min. Oskar Zawada
2-4 55 min. Antoni Klukowski (dob. strz. Przemysława Mizery)
3-4 61 min. Mateusz Sitek (as. Maciej Saletra z rzutu rożnego)
4-4 69 min. Antoni Klukowski (as. Bartosz Dembek)
5-4 86 min. Oliwier Olewiński (b.a., dobitka strzału Piotra Zielińskiego)