Karol Rawiak - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Rawiak: Nie wyobrażam sobie, abyśmy nie walczyli do końca

Hugollek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna


Karol Rawiak: Chcieliśmy wreszcie wygrać spotkanie, zwłaszcza że nie pamiętam, kiedy nam się to ostatnio udało. Taki mieliśmy przedmeczowy cel i w pełni go zrealizowaliśmy. Myślę, że mimo wszystko jesteśmy nieco zaskoczeni, że ten pojedynek potoczył się dla nas tak łatwo.
Można się zgodzić ze stwierdzeniem, że odnieśliśmy mały sukces, utrzymując się w lidze. Sportowo z pewnością tak – oficjalnie wypełniliśmy cel na ten sezon i utrzymaliśmy się, ale zobaczymy, czy Legia rzeczywiście będzie w przyszłym sezonie występować w pierwszej lidze... Nie chcę wchodzić w szczegóły, bo to nie moja rola, ale nie jest tajemnicą, że w klubowej kasie nie ma pieniędzy i ciężko je znaleźć. Trudno przewidzieć, co będzie dalej, bo to nie od nas zależy.
Trener wprawdzie mówił przed kilkoma dniami w wywiadzie, że klubu nie stać na play-offy, ale nie wyobrażam sobie, abyśmy nie walczyli do końca. Szkoda naszego zdrowia i poświęcenia. Nie chcemy marnować swojej pracy. Każdy z nas lubi grać w siatkówkę, ale jednocześnie poświęca się tej dyscyplinie zdrowotnie czy życiowo. Z tego względu na pewno nie odpuścimy. A gdzie nas to wszystko zaprowadzi i na którym miejscu w tabeli będziemy po ostatniej kolejce sezonu zasadniczego, to już całkiem inna historia, gdyż – tak jak wspomniałem – nie wszystko jest w naszych rękach. Na pewno jednak – tak jak dotychczas – będziemy walczyć w każdym pojedynku.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.