Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
M3 - 16.03.2022 / 18:52, *.jmdi.pl

Nikt nie pisze, ale wczorajszy mecz pokazał, że Slisz potrafi i bronić i grać ofensywnie. Genialne podanie i świetny odbiór, to jego akcje bramkowe. Brawo! Lopezowi brakowało tylko bramki. Johanson, Rose i Wietes też duży plus. Wszołek też powalczył, ale moim zdaniem był za mało uruchamiany. Bez Josue nic nie ugramy. MVP. Potrzeba jeszcze takiego jednego lub Slisza na wczorajszym poziomie. Mladen ławka.

odpowiedz
Ryba - 17.03.2022 / 08:32, *.chello.pl

@M3: Może nikt nie napisał ponieważ jeżeli gra tak w 2 na 10 meczy to jest to troche za malo.. Regularność Juniora.. Oby jeszcze okrzepnął bo za taką kasę można bylo miec super grajka do ofensywy. A Na defensywnego za pol ceny by się znalazło wielu..

odpowiedz
mk - 17.03.2022 / 22:07, *.vectranet.pl

@M3: dno

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.