Mateusz Mielnik - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Mielnik: Jestem dumny, że mogę pracować z tym zespołem

Hugollek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna


Mateusz Mielnik (trener Legii): Cieszę się, że zarówno nasza gra, jak i końcowy wynik podobały się zgromadzonym w hali kibicom. Jestem dumny z tego, że mogę pracować z chłopakami – z całym zespołem, bo to czysta przyjemność. Do rozegrania pozostały nam przynajmniej trzy mecze i będziemy robić wszystko, aby cieszyć się każdym kolejnym wspólnie spędzonym treningiem i spotkaniem. To jest dla nas najważniejsze i w zasadzie tylko o tym obecnie myślimy.
Wprawdzie mamy nieco napięty terminarz w marcu, jako że przyspieszono dwie kolejki ligowe, ale nie tylko my się z tym borykamy. To nie stanowi jednak dla nas problemu. Wiedzieliśmy o tym. Wyglądamy dobrze fizycznie i jesteśmy przygotowani na nieco bardziej intensywne granie.
Matematycznie mamy jeszcze szansę wystąpić w play-offach. A skoro jest szansa, to będziemy robić wszystko, aby ją wykorzystać. Jesteśmy tego świadomi. Zrobiliśmy dużo ponad stan i zobaczymy, jak to wszystko się skończy. Na razie chciałbym, abyśmy się cieszyli wspólnymi treningami, bo to stanowi dla nas na tę chwilę priorytet.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.