Daniel Zawadzki z brązowym medalem PP kadetów

Zapasy

Brąz Zawadzkiego w PP kadetów

W drugich zawodach Pucharu Polski kadetów w zapasach stylu klasycznego, które odbyły się w Kostrzyniu n. Odrą, Daniel Zawadzki zdobył brązowy medal w kat. -92 kg. Wiktor Piec w kat. -71kg przegrał na punkty walkę o brąz i zajął miejsce piąte.

Maks Korbuszewski w kat. -60kg został sklasyfikowany na miejscach 13-14., Victor Obarzanek w kat. -71kg na miejscu 18., podobnie jak Antoni Teodorowicz, który w kat. -80kg zajął miejsce osiemnaste. W klasyfikacji drużynowej Legia zajęła miejsca 12-13. oraz 1. miejsce w klasyfikacji wojewódzkiej.

Kwalifikację do OOM kadetów uzyskało pięciu startujących w Kostrzynie legionistów. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży odbędzie się w dniach 2-4 maja.