Josue i Lirim Kastrati - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening

Trwają przygotowania do meczu z Lechią

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W środowych zajęciach Legii wzięło udział 20 zawodników z pola i 2 bramkarzy. Trening rozpoczął się w samo południe i był otwarty dla mediów tylko przez pierwszy kwadrans. W tym czasie legioniści rozgrzewali się pod okiem trenerów przygotowania fizycznego.

Z drużyną trenował Bartosz Kapustka. Od wtorku obecni są także Lirim Kastrati (w poniedziałek został ojcem) i Ernest Muci (wcześniej wrócił ze zgrupowania kadry). Indywidualnie ćwiczył Lindsay Rose, który zakończył zgrupowanie reprezentacji Mauritiusa. Nieobecny był natomiast Mattias Johansson (we wtorek trenował).Trenerzy zaprosili na zajęcia trzech zawodników z drugiej drużyny: Patryka Konika, Nikodema Niskiego i Kacpra Gościniarka.

Pełna lista zawodników na treningu: bramkarze Boruc, Strebinger oraz Abu Hanna, Charatin, Ciepiela, Gościniarek, Jędrzejczyk, Josue, Kapustka, Kastrati, Konik, Lopes, Niski, Muci, Mustafajew, Rose, Rosołek, Skibicki, Slisz, Sokołowski, Włodarczyk, Wszołek.

W czwartek i piątek legioniści także będą trenowali o godz 12, przy czym piątkowe zajęcia odbędą się na stadionie przy Łazienkowskiej 3.

Fotoreportaż z treningu - 26 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.