fot. Hugollek
REKLAMA

Terminarz ćwierćfinałów play-off

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa zajęła 8. miejsce w tabeli na koniec fazy zasadniczej 1. ligi. Tym samym legioniści awansowali do play-off. Ich pierwszym przeciwnikiem będzie zespół BBTS Bielsko-Biała. Na tym etapie rywalizacja toczy się do 2 zwycięstw. Spotkania zaplanowano na 9 i 13 kwietnia, a ewentualny trzeci mecz na 16 kwietnia. Wygrany awansuje do półfinałów play-off, przegrany natomiast powalczy o miejsce 7 na koniec sezonu.

Ćwierćfinał play-off:
Sobota 09.04.
BBTS Bielsko-Biała - Legia Warszawa
MKS Będzin - Krispol Września
Gwardia Wrocław - Avia Świdnik
BKS Visła Bydgoszcz - KPS Siedlce

Środa 13.04.
Legia Warszawa - BBTS Bielsko-Biała
Krispol Września - MKS Będzin
Avia Świdnik - Gwardia Wrocław
KPS Siedlce - BKS Visła Bydgoszcz

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.