Mateusz Wieteska, Paweł Wszołek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

150. mecz Wieteski w Legii

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Mecz z Pogonią Szczecin będzie jubileuszowym dla Mateusza Wieteski. Obrońca wystąpi w barwach Legii Warszawa po raz 150. W sumie dotychczas zdobył dla stołecznego klubu 8 bramek, z czego 6 w Ekstraklasie. Trzykrotnie świętował zdobycie mistrzostwa Polski.

Nie jest wykluczone, że latem Wieteska zmieni klub. Obrońca chciałby odejść z Legii za granicę.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
WITESKA OUT!NA 150 LECIE!TWOJE! - 26.04.2022 / 01:41, *.57.7

A WEŻ POWIEŚ SIE A OD LEGII ODPIER...L SIE BABOLKU!

odpowiedz
bronek49 - 25.04.2022 / 17:53, *.chello.pl

jak się znajdzie frajer to go opędzlować tam będzie robił babole

odpowiedz
do redakcji - 25.04.2022 / 15:47, *.187.2

Szanowna Redakcjo apeluję o zablokowanie możliwości dodawania komentarzy. Ja rozumiem, że sezon do dupy, że nie wszyscy piłkarze będą za Legię umierać itp., ale toż to k..rwa nie da się czytać, jak ci wszyscy malkontenci narzekają. Trener be, piłkarze be, właściciel be, oprawy słabe, doping niekulturalny, za mało osób...
Pytanie gdzie im będzie lepiej? Ja też jestem rozczarowany, ale po pierwsze wiem w jakim miejscu żyjemy, a po drugie sam grałem w piłkę, więc potrafię ich czasem zrozumieć. Za chwilę okaże się, że nikt tu nie będzie chciał przyjść, bo po pierwszym treningu wyleją na niego kubeł pomyj. I żeby chociaż połowa tych hejterów coś w życiu osiągnęła...

odpowiedz
oLaf - 25.04.2022 / 20:02, *.vectranet.pl

@do redakcji: NIe, komuna już kiedyś była i nie chcemy jej powrotu.

Trener ok, po prostu ma słabych piłkarzy.

Josue dobry, bramkarz też. Wszołek dobry, Jędza ok.

Reszta - do wymiany.

PS że Wieteska po 150 meczach jeszcze się nie nauczył walić baboli to mnie zaskoczyło... kiedyś Lewemu nie dano nawet 10% tylu szans w Legii , to jest dramat.

odpowiedz
do oLaf - 26.04.2022 / 09:44, *.187.2

@oLaf: widzisz, dla Ciebie trener ok, ale kilkadziesiąt osób ciśnie z nim gorzej nich z Lechem. I rozumiem, że każdy ma swoje odczucia, ale do k.rwy nędzy jak można tak cisnąć komuś, kto spędził tu kawał życia?
Ja też bym chciał, żeby Legia wciąż była najlepsza, choć jak przypomnę sobie ostatnie lata, to mam wrażenie, że nawet mistrzostwo już nam się znudziło. Już i radość i fety nie takie jak kiedyś. I oczywiście też wiele powodów do narzekań było.
Chodzi mi o to, że to chyba znak czasów. Nawet jak jest dobrze, to trzeba się o coś przyj.bać.

odpowiedz
dbx - 25.04.2022 / 10:33, *.com.pl

O jakieś 145 meczów za dużo.

odpowiedz
wtf - 24.04.2022 / 20:00, *.chello.pl

Jego największy atut,to to że jest groźny w polu karnym-szczególnie własnym!

odpowiedz
exsa - 24.04.2022 / 19:46, *.tpnet.pl

P.Wieteska czas w LEGII dobiega konca !!!!

odpowiedz
grzesiek - 24.04.2022 / 19:39, *.centertel.pl

Porownajmy jedrzejczyka i wieteske. Tak samo kiedys porownywalem rzezniczaka i jedrzejczyka. Wieteska i rzezniczak to panowie babole i niemozliwe jest zeby tak czesto popelniac bledy. Jedza jak juz popelni totalną gafe to zrobi to bardzo rzadko raz albo dwa na runde. Jedza wirtuozem nie jest ale gra walecznie i skoncentrowany.

Wieteska patataj

odpowiedz
Darek - 24.04.2022 / 20:30, *.tpnet.pl

@grzesiek: Jędrzejczykowi jak kupon nie wchodzi to odwala babola. Wieteska jest babolem i to jest różnica między nimi.

odpowiedz
Sss - 24.04.2022 / 23:30, *.172.73

@Darek: Najgorsze że Jędza obstawia porażki Legii, bo tak jest łatwiej....to zrobi karnego to złapie czerwoną kartkę to odpuści krycie to nie zdąży.... Nie musi liczyć na pomoc innych żeby kupon wszedł sam się tym zajmie.... Babol wietes i kupon jędza, do tego wynalazek Rose i gwiazda drużyny Slisz czy Skubicki i Rosołek jeźdźcy bez głowy...o napastnikach Pekharcie i najgorszym hiszpanie w historii ligi Rafa Lopesie nie wspomnę..... Kim mamy niby walczyć o mistrzostwo?

odpowiedz
Won - 24.04.2022 / 19:03, *.virginm.net

O 150 za dużo

odpowiedz
L - 24.04.2022 / 18:38, *.plus.pl

Mam nadzieję, że w nowej rundzie już tu nie będzie tego sabotażysty!

odpowiedz
Hiszpan - 24.04.2022 / 17:45, *.telnaptelecom.pl

Pseudo Babol to nie przypadek.

odpowiedz
pol - 24.04.2022 / 17:32, *.chello.pl

Jaki słaby jest ten skład ,skoro taki kaleczniak rozgrywa 150 mecz w Legii.
I do tego trenerzyna Pinokio.

odpowiedz