Arkadiusz Żakieta - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Żakieta: Utarliśmy nosa niedowiarkom

Hugollek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna


Arkadiusz Żakieta (kapitan Legii): Zespół z Będzina rozpoczął spotkanie od mocnego uderzenia, a my nie potrafiliśmy odnaleźć się w dużej hali. Pierwszy set rywale kontrolowali do końca. Na całe szczęście przebudziliśmy się i dużo lepiej weszliśmy w drugą część meczu. Przed pojedynkiem mieliśmy założenie, żeby dużo ryzykować serwisem i odrzucać rywali od siatki i to się opłaciło, ponieważ podbijaliśmy wiele piłek w obronie i wyprowadzaliśmy kontry.
Po wygranym czwartym secie wiedzieliśmy, że mamy play-off, gdyż znaliśmy wynik rywalizacji Norwidu z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Dobrze zaczęliśmy tie-break, lecz rywale w końcówce odpalili niesamowicie zagrywką i przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść.
Niezmiernie się cieszę, że udało nam się ukończyć rundę zasadniczą na ósmym miejscu, jako że gwarantuje nam ono grę w fazie play-off. Utarliśmy nosa niedowiarkom i pokazaliśmy serce do gry. Jestem z nas bardzo dumny, że pomimo problemów w klubie oddajemy serce na boisku. Już teraz zapraszam kibiców na spotkanie fazy play-off z BBTS Bielsko-Biała, bo Wasze wsparcie będzie nam niezmierne potrzebne.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.