Karol Rawiak - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Rawiak: Nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Karol Rawiak: Na pewno pojedynek z Będzinem stanowił nasz najważniejszy mecz do tej pory, ponieważ mógł okazać się tym ostatnim. Cieszę się, że prezentowaliśmy się odważnie i mądrze, ale przede wszystkim, że zagraliśmy jako drużyna. Wszyscy dołożyliśmy cegiełkę do tego, że nie zakończyliśmy sezonu w sobotę i za to pełny szacunek.
Play-offy to dla nas nagroda za pracę w tym sezonie, w którym były różne momenty i panowały różne nastroje. Teraz nie ma to już jednak znaczenia. Mamy świadomość, że pozostało nam kilka spotkań do rozegrania w tym gronie, dlatego chcemy spuentować ten rok jak najlepszym wynikiem.
To zawsze miłe uczucie, kiedy podczas celebrowania prywatnej uroczystości [Karol Rawiak obchodził urodziny w dniu meczu z Będzinem – przyp. LL!] udaje się także osiągnąć sukces siatkarski, jednak na prawdziwie świętowanie przyjdzie czas po sezonie. Teraz nie skończyliśmy się jeszcze bić. Znając tę drużynę, nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.