fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Siatkówka

Play-off z faworytem rozgrywek na Mokotowie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W pierwszym meczu play-off siatkarze Legii przegrali w Bielsku-Białej z BBTS-em 0-3, ale szczególnie w trzecim secie stawiali opór zdecydowanemu faworytowi rywalizacji. Legioniści mieli piłkę setową, ale ostatecznie przegrali tę partię 26-28. W środę na Mokotowie rozegrany zostanie mecz numer dwa. Tylko wygrana naszego zespołu pozwoli przedłużyć rywalizację do trzeciego meczu.

Zapraszamy kibiców naszego klubu do wspierania siatkarzy, którzy w tym sezonie spisują się niezwykle ambitnie. Beniaminek I ligi niespodziewanie zapewnił sobie awans do play-off w ostatniej kolejce. Wierzymy, że legioniści są w stanie sprawić jeszcze większą niespodziankę, jaką byłaby wygrana z najlepszym zespołem sezonu zasadniczego.

Początek środowego meczu o godzinie 19:00 w hali przy ulicy Niegocińskiej 2a. Bilety w cenie 10 zł (ulgowe) i 20 zł (normalne) do nabycia przy wejściu do hali bezpośrednio przed spotkaniem. Przypominamy również o możliwości zakupu biletów-cegiełek, z których cały zysk zostanie przeznaczony na pomoc dla naszej sekcji, borykającej się z problemami finansowymi.

Termin meczu: środa, 13 kwietnia 2022 roku, g. 19:00
Adres hali: ul. Niegocińska 2a (OSiR Mokotów)
Cena biletów: 10 zł (ulgowe) i 20 zł (normalne)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.