Benjamin Verbić - fot. Woytek / Legionisci.com

Verbić: To był emocjonalny mecz

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Benjamin Verbić: Dla mnie był to bardzo emocjonalny mecz. Dziwnie było rywalizować na boisku z chłopakami, z którymi spędziłem cztery lata w klubie, przebywałem na co dzień. Miałem z nimi oczywiście kontakt przed wojną, ale mam też w czasie wojny. Przede wszystkim chciałbym jednak podziękować artystom i wszystkim, którzy przyczynili się do powstania takiej atmosfery. Widowisko było piękne.

Na temat meczu wypowiedział się również napastnik Dynama, Artem Biesiedin. - Bardzo dziękuję wszystkim ludziom, którzy wspierają i pomagają nam. Moje uczucia są bardzo mieszane. Nie wiem, jak mam cieszyć się z goli, które strzeliłem. Sam nie do końca potrafię to zrozumieć. Przed nami trudny czas. Wszyscy Ukraińcy powinni być ze sobą. Mam nadzieję, że wojna szybko się skończy. Musimy zwyciężyć. Emocje powodowały ciarki na plecach. Przepełniało nas uczucie pewności siebie i bezpieczeństwa, gdy kibice skandowali nazwę naszego klubu. Dziękuję Legii Warszawa za całą organizację i wsparcie. Dziękujemy każdemu, kto stawił się na stadionie. Emocje były niesamowite.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Cieciu - 13.04.2022 / 09:23, *.plus.pl

I bardzo dobrze że się taki mecz odbył . Dla kibiców Legii to wydarzenie bez większego znaczenia, ale dla Ukraińców to było coś bardzo ważnego.

odpowiedz
exsa - 13.04.2022 / 08:54, *.tpnet.pl

P.Werbic musisz zostac w naszej "LEGII" !!!!

odpowiedz
L - 13.04.2022 / 16:38, *.autocom.pl

@exsa: nie zostanie. Widac, ze jest zwiazany z chlopakami z Dinama, znacznie wiekszy hajs, a u nas w sumie i tak niewiele gra, to moze sobie zostac tam i grac sparingi przez rok i zarabiac, po co mu ta Legia tak w sumie? Zadnej korzysc.

odpowiedz
olew - 13.04.2022 / 00:59, *.vectranet.pl

Vebić świetny był ! Warto Go mieć w składzie .

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.