Patryk Akala - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Akala: Mamy nadzieję wrócić do Bielska na trzeci mecz

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Patryk Akala: W spotkaniu z BBTS wyszliśmy na tzw. „bitkę” z rywalami. Staraliśmy się i walczyliśmy, ale przeciwnicy okazali się od nas lepsi. Z pewnością wykorzystali atut własnej hali. Bardzo mocno kopali zagrywką i odrzucali nas od siatki. Gdyby nie ten element siatkarskiej gry, to mielibyśmy szansę na dobry wynik, gdyż w pozostałych prezentowaliśmy się jak równy z równym.
Szkoda, że nie wygraliśmy trzeciego seta, jako że potem gra mogłaby się zupełnie inaczej potoczyć. Teraz można już tylko jedynie gdybać, co by się wydarzyło. Na pewno walczyliśmy do ostatniej piłki. Cóż, taka jest siatkówka.
Przed nami rewanżowy mecz w Warszawie, na który wszystkich serdecznie zapraszamy i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję wrócić jeszcze raz do Bielska na trzeci pojedynek. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby tak się właśnie stało.
Niższe podwieszenie sufitu w naszej hali można dwojako odbierać. Przeciwnicy mocno zagrywają, wobec czego przyjąć mocne zagrywki w taki sposób, aby nie dotknąć sufitu, może stanowić nie lada wyczyn. Z drugiej strony dla nich to również może stanowić problem, jako że na co dzień trenują w wielkim hangarze i przyjadą do znacznie mniejszej hali – sali, która jest naszym atutem i dlatego uważam, że w środę to my powinniśmy być w lepszej pozycji.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.