Legia U11 - Mazur Karczew 2011 - fot. Raffi / Legionisci.com
REKLAMA

Młodzież: mecze wtorkowe i środowe

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Zespół Akademii z rocznika 2011 zmierzył się z rówieśnikami z Mazura Karczew, prezentując dużą konsekwencję ale i fantazję w grze. Trampkarze Legia Soccer Schools rozegrali z kolei mecz ligowy z STF Champion '08, a dzięki wygranej 5-3 awansowali na pozycję lidera I ligi mazowieckiej U14. Większość drużyn w grupie nie rozegrała jednak jeszcze swoich meczów.

STF Champion Warszawa 08 3-5 Legia LSS U14
Gole:
0-1 18 min. Jakub Drzazga (as.Adam Kulicki)
0-2 22 min. Adam Tołwiński (as. Jakub Drzazga)
0-3 27 min. Adam Kulicki (as. Norbert Augustyniak)
0-4 50 min. Jakub Drzazga (as. Adam Kulicki)
1-4 61 min.
1-5 64 min. Kacper Krajewski (as. Adam Kulicki)
2-5 67 min.
3-5 73 min.

Legia LSS: Filip Bonk - Krzysztof Oracz (51' Alessandro Tarnicki'79' Fabian Radziński), Kosma Sekuła, Fabian Radziński (51' Kacper Jasiński), Oskar Kurc, Adam Kulicki, Patryk Ciborowski (51' Kacper Krajewski), Norbert Augustyniak, Kuba Kuciński, Adam Tołwiński (51' Kacper Danis), Jakub Drzazga (79' Adam Tołwińśki)
Trener: Rafał Wajman, II trener: Robert Kurasiewicz

Legioniści dobrze poradzili sobie w meczu wyjazdowym z Championem Warszawa. Podopieczni Rafała Wajmana szczególnie dobrze prezentowali się w I połowie i na początku drugiej. gdy swoją przewagę podkreślili zdobytymi bramkami, z czym niekiedy bywał w poprzednich meczach tej rundy problem. Potem nieco ograniczony kontuzjami i chorobami skład nie pozwolił na utrzymanie wysokiego tempa, niemniej duży zapas bramkowy udało się obronić. Dzięki wygranej z dotychczasowym wiceliderem drużyna LSS awansowała na pozycję lidera I Ligi Mazowieckiej U14, ale większość drużyn z czołówki zagra dopiero w najbliższych dniach.

Legia U11 - Mazur Karczew '11

Strzały (celne): Legia 60 (43) - Mazur 10 (7)

Legia: Antoni Pawłowski - Filip Wancerz, Cyprian Lipiński, Nicodeme Chodkowski, Bartosz Gawryś, Stefan Podgórski, Szymon Wlazło, Fryderyk Paprocki, Tomasz Stefański, Stanisław Głębowski, Wojciech Łygan, Maksymilian Albrecht
Trener: Mateusz Majewski, II trener: Michał Konieczny

fot. Raffi / Legionisci.com fot. Raffi / Legionisci.com fot. Raffi / Legionisci.com fot. Raffi / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.