2021-12-10 | siatkówka, Maciej Stępień - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

M. Stępień: Nie zakładaliśmy, że zajdziemy tak daleko

Hugollek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalnaMaciej Stępień: Wprawdzie nie byliśmy faworytem pojedynku z BBTS, ale bardzo chcieliśmy wygrać. Wszystkim nam zależało na odniesieniu zwycięstwa. Wynik wynikiem – przegraliśmy 2-3 po bardzo zaciętej walce, w której Bielsko miało bardzo wysoko zawieszoną poprzeczkę przez nasz zespół. Jestem dumny z kibiców, z całego otoczenia klubu i z nas jako zawodników, którzy tworzyli tę drużynę przez ten sezon (a niektórzy z nas nawet przez dwa). To były piękne dwa lata, w trakcie których zdarzały się momenty wzlotów i upadków.
Przed bieżącymi rozgrywkami nie zakładaliśmy, że zajdziemy tak daleko. Cieszy to, że nawet w tych trudnych chwilach, które w trakcie sezonu nam się przytrafiały, byliśmy ambitni, walczyliśmy i wspieraliśmy się zarówno na boisku, jak i poza nim. Wielkie ukłony w stronę wszystkich zawodników – całego zespołu, sztabu – trenera Mielnika i szkoleniowca-asystenta Goździkiewicza oraz Was, którzy wykonywaliście dobrą robotę tutaj podczas meczów.
Trochę zbyt wcześnie, aby rozmawiać o kolejnym sezonie, ale mam nadzieję, że ta drużyna będzie nadal prezentowała tak dobry poziom, jakim wykazuje się obecnie, tzn. że w dalszym ciągu będzie zespołem walczącym. Nikt nam bowiem tego nie odbierze, że walczyliśmy przez całe rozgrywki. Trzymam kciuki za to, żeby siatkówka tutaj przy Niegocińskiej była na wysokim poziomie, gdyż całe otoczenie klubu, a szczególnie cała drużyna, która występowała najpierw w drugiej, a obecnie w pierwszej lidze, stanowi kolektyw wspaniałych ludzi. Jestem pewny, że jeśli tylko będziemy mieli możliwość występować tutaj i grać, to będziemy to robić z wielką przyjemnością.
Przed nami rywalizacja o siódme miejsce. Chcielibyśmy postawić taką kropeczkę nad „i” oraz pokazać, że zakończymy ten sezon zwycięstwami, aby móc w dobrej atmosferze udać się na zasłużone wakacje. Na razie jednak czekają nas jeszcze treningi i do rozegrania mamy przynajmniej dwa mecze. Będziemy starali się zrobić wszystko, aby je wygrać i cieszyć się z dobrego sezonu.
Na Święta Wielkanocne można nam życzyć trochę spokoju, wytchnienia i zwycięstw w końcowej fazie rozgrywek.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.