fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Siatkówka

Krispol Września 0-3 Legia Warszawa. Legia na 7. miejscu

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W rewanżowym meczu play-off o miejsca 7-8 Legia Warszawa wygrała na wyjeździe z Krispolem Września 3-0. Pierwsze spotkanie legioniści przegrali 2-3, co oznacza, że do wyłonienia zwycięzcy konieczny był złoty set. W nim lepsi okazali się legioniści i to oni zajmą 7. miejsce na zakończenie debiutanckiego sezonu w 1. lidze.

Krispol Września 0-3 Legia Warszawa
sety: 15-25, 21-25, 22-25, złoty set 17-19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Pjoter - 25.04.2022 / 01:19, *.play-internet.pl

Brawo za cały sezon ,wynik ogólny jest ponad stan, więc czapki z głów.Znaleźć dobrego sponsa na nowy sezon i liczyć wtedy na pudło.

odpowiedz
Zealley - 24.04.2022 / 19:32, *.chello.pl

no i brawo, panowie
piłkarzykom szkoda żreć dawać

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.