Szymon Włodarczyk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Powrót Wszołka, nieobecny Johansson

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Piłkarze Legii Warszawa przygotowują się do niedzielnej potyczki z Pogonią Szczecin. W czwartek na treningu stawiło się 21 zawodników z pola i 4 bramkarzy. Do zajęć po urazie wrócił Paweł Wszołek i jeżeli nie stanie się nic złego z jego zdrowiem, to będzie brany pod uwagę do kadry na najbliższy mecz. Gorszą wiadomością dla sztabu szkoleniowego jest nieobecność Mattiasa Johanssona. Szanse na jego na występ w niedzielę są minimalne. Ponadto z infekcją zmaga się Mateusz Hołownia.

Fotoreportaż z treningu - 30 zdjęć Woytka

Podobnie jak w środę, w czwartek na boisku zabrakło Richarda Strebingera, ale do trójki bramkarzy (Artur Boruc, Maciej Kikolski, Jan Sobczuk) w trakcie zajęć dołączył Cezary Miszta, który wraca do pełnej dyspozycji. Ponadto nieobecni byli Igor Strzałek, Ramil Mustafajew, Mateusz Grudziński (cała trójka grała wczoraj w Legii II), Bartłomiej Ciepiela, Maik Nawrocki (uraz).

Na początku zajęć zawodnicy biegali interwały z linami przypiętymi do pasa, a później przeprowadzili gierki na utrzymanie - następnie trening został zamknięty dla mediów.

W zajęciach udział wzięli: Jędrzejczyk, Wieteska, Rosołek, Sokołowski, Slisz, Kapustka, Włodarczyk, Ribeiro, Skibicki, Lopes, Kastrati, Josue, Muci, Celhaka, Verbić, Pekhart, Rose, Abu Hanna, Charatin, Mladenović, Wszołek, Kikolski, Boruc, Sobczuk, Miszta.

Fotoreportaż z treningu - 30 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.