Kacper Bobrowski - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Bobrowski: To był bardzo dobry sezon

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Kacper Bobrowski: W meczu z Krispolem mieliśmy swoje szanse. Szkoda bodajże drugiego seta, w którym prowadziliśmy niemal cały czas. Z kolei tie-break i decyzje podejmowane przez sędziów mocno namieszały w tym pojedynku. W niedzielę jedziemy do Wrześni, aby wygrać i zagrać złotego seta. Zrobimy wszystko, by tak się stało.
To był bardzo dobry sezon pod każdym względem i jestem z niego zadowolony. Cieszę się, że udało mi się być częścią tego zespołu. Mam nadzieję, że dałem z siebie 100 procent, by pomóc drużynie w osiągnięciu jak najlepszego wyniku.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.