Kamil Leliwa - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Leliwa: Mecz zafundował nam całą paletę emocji

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Kamil Leliwa: Rywalizacja przeciwko Wrześni zafundowała zarówno nam, jak i zgromadzonym w hali kibicom całą paletę emocji, jakich człowiek może doświadczyć i odczuć. Spotkanie było bardzo ciężkie, pięciosetowe. Jak dało się zauważyć, w pojedynku z Krispolem wystąpił praktycznie drugi skład Legii. Jako zwyczajowa druga szóstka dostaliśmy szansę pokazania się i wyjścia na boisko. Chcieliśmy zagrać jak najlepiej, ale niestety to nasz zespół odniósł porażkę w tej rywalizacji. Nie daliśmy rady rywalom w tie-breaku.
Nie chciałbym się wypowiadać na temat pracy sędziów, gdyż nie mnie to oceniać. Nie będę komentował tego aspektu meczu, zwłaszcza że – tak jak mówiłem wcześniej – emocje odgrywały w nim dość istotną rolę.
Po czwartkowym starciu musimy ochłonąć i odpocząć, także psychicznie, tak aby pojechać do Wrześni po zwycięstwo.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.