Mateusz Mielnik - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Mielnik: Końcówka meczu była zbyt emocjonalna

Hugollek, źródło: Legionisci.com


Mateusz Mielnik (trener Legii): Końcówka rywalizacji przeciwko Wrześni była z różnych względów zbyt emocjonalna. Chcieliśmy spokojnie zagrać mecz, walczyć, grać w siatkówkę i się tym cieszyć, a wszystkie sytuacje, które się wydarzyły, nie pozwoliły nam na to do końca. Tak się jednak czasami w sporcie dzieje i mimo wszystko to także stanowi element widowiska. Myślę, że trzeba pracować nad tym, aby negatywne emocje się nie pojawiały, choć nie zawsze da się to zrobić.
Poświęcamy bardzo dużo, aby wygrywać i w pojedynku z Krispolem także chcieliśmy zwyciężyć. Walczyliśmy i myślę, że mecz mógł się podobać. W pierwszej fazie konfrontacji, w której popełnialiśmy sporo błędów w serwisie, nie mogliśmy się z początku odpowiednio wstrzelić w grę, jednak w odpowiednim momencie to się zmieniło – wprowadzaliśmy serwis, dzięki czemu przebieg konfrontacji odmienił się. To dodało chłopcom pewności siebie; m.in. Piotrek [Piotr Szlęzak – przyp. LL!] zagrał bardzo fajnie.
Szansę gry otrzymali ci zawodnicy, którzy w ciągu sezonu nie mieli zbyt wielu okazji, aby pokazać się podczas pierwszoligowych spotkań. Brawa dla nich, bo to wcale nie jest łatwe wyjść na boisko i grać po praktycznie ośmiu miesiącach stania czy jedynie po epizodach. Szkoda, że nie zakończyliśmy tego pojedynku zwycięstwem, ale mamy jeszcze mecz w niedzielę, więc spróbujemy się odkuć. Pomyślimy, jak go rozpocząć i z pewnością spróbujemy się zrewanżować wrześnianom za porażkę, zwłaszcza że będzie to ostatnie spotkanie w tym składzie. Chcemy zakończyć je jak najlepiej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.