fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Gdzie obejrzeć mecz Pogoń - Legia?

Redakcja

Spotkanie Pogoń Szczecin - Legia Warszawa będzie można obejrzeć na Canal+ Premium, Canal+ Sport 3 i Canal+ 4K Ultra HD. W internecie mecz dostępny jest na canalplus.com a dla osób spoza Polski na ekstraklasa.tv. Początek zaplanowano na godzinę 17:30.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!, a także na wszystkie materiały pomeczowe.

KURSY NA POGOŃ - LEGIA
FORTUNA:


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Kamil - 24.04.2022 / 13:09, *.as9105.com

Tak, dokadnie mecz oddany poniewaz Pogon daje trenera po sezonie do Legii.

odpowiedz
wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze - 24.04.2022 / 10:29, *.52.135

najlepiej nie oglądać, bo będzie kolejna ustawka i się gamonie wypną podarowując 3pkt Pogoni, która o coś walczy, proceder fryzjerski trwa dalej

odpowiedz
Wołomin NR - 24.04.2022 / 09:47, *.centertel.pl

Maniak .tv

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.