fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Doping na meczu kosza ze Stalą (VIDEO)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Przy okazji niedzielnego meczu koszykarzy Legii ze Stalą Ostrów Wielkopolski, hala przy ul. Obrońców Tobruku na Bemowie wypełniła się do ostatniego miejsca. Nie pierwszy raz w tym sezonie, ale po raz pierwszy, nasz zespół mógł liczyć na wsparcie tak licznego młyna.

Ponad 180 fanatyków naszego klubu stworzyło niesamowitą atmosferę, do której regularnie włączali się fani z pozostałych trybun, o co dbał przez cały mecz "Bobicz". Zresztą gniazdowych mieliśmy tego dnia trzech (także "Przygoda" i Sebek z Ochoty), do tego trzy bębny i werbel, a wszystko to w połączeniu z maksymalnym zaangażowaniem kibiców sprawiło, że bemowska hala tętniła życiem przez cały mecz. Przez całą drugą połowę, w naszym młynie powiewało kilkanaście dużych flag na kiju. Co ważne, do wysokiej formy fanów z Żylety, dostosowali się nasi zawodnicy, którzy walcząc na całego, sprawili największą sensację tego sezonu - wygrywając 3:0 z aktualnym mistrzem i zdobywcą PP, zapewnili sobie awans do półfinału.

Na meczu, dzięki uprzejmości legionistów, obecna była niespełna 30 osobowa grupa kibiców Stali. Rywalizację (do trzech wygranych) w półfinale rozpoczniemy 4 maja. Na tym etapie rozgrywek Legia mierzyć się będzie z Anwilem Włocławek lub Twardymi Piernikami Toruń. Liczymy na równie gorącą atmosferę na Bemowie!


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.