REKLAMA

Boks

Udane starty pięściarzy Legii w Kętrzynie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodnicy Klubu Bokserskiego Legia bardzo udanie rywalizowali w międzynarodowym turnieju "Stop War" w Kętrzynie, gdzie zwyciężyli 9 z 10 stoczonych pojedynków. Najlepszym technikiem całego turnieju wybrany został Bartłomiej Rośkowicz, który pokonał dwóch Anglików.

Pierwsze miejsca w kategorii kadetów zajęli Uliana Bezfamilna (-54kg) oraz Robert Stasiok. W kategorii juniorów zwyciężyli Bartłomiej Rośkowicz (-63,5kg) oraz Mateusz Grejber (-67kg).

Do finału awansował również Franek Delura, ale ze względu na to, że w finale wpadł na kolegę klubowego, Mateusza Grejbera, na prośbę naszego klubu rozlosowano tę grupę raz jeszcze i Franek boksował z rywalem Mateusza z półfinału, ulegając na punkty. W turnieju brali udział pięściarze z Ukrainy, Anglii, Irlandii, Łotwy, Litwy, Słowacji i Polski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.