Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Vuković: Znów tracimy kuriozalną bramkę

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Aleksandar Vuković (trener Legii): To kolejka porażka, można powiedzieć, że pierwszy raz po bardzo słabym stylu. Była kontynuacja kuriozalnych błędów i kuriozalnych bramek, jakie tracimy. Od momentu straconej bramki z Piastem, gdzie był w zasadzie samobój. Dziś padła bramka bezpośrednio z rzutu rożnego. Można ją nazwać samobójczą. Jesteśmy niezadowoleni z postawy w dzisiejszym meczu. Były krótkie momenty lepszej gry, bramka Wszołka, ale to za mało, żeby powalczyć chociażby o remis.

Mamy 3 kolejki do końca. Określano mnie kiedyś jako trenera-motywatora. To jest najważniejsze w życiu, żeby dążyć do najlepszej gry w każdym meczu. Potrzeba więcej, zrobić więcej, żeby oczekiwać lepszego rezultatu. Gratulacje dla Stali, to ważne zwycięstwo dla nich i odnieśli je zasłużenie.Na początku rundy mieliśmy problem z płynnością gry, ale nie z koncentracją boiskową. Jesteśmy drużyną, która do pewnego momentu nie pozwalała przeciwnikom na stwarzanie sytuacji, a teraz kolejny mecz tracimy kuriozalną bramkę. Próbuję uświadomić drużynę, o co grają, w jakim klubie. Koniec końców to moja praca, ja ponoszę za to odpowiedzialność. Robię wszystko, żebyśmy wyglądali tak, jak na początku rundy. Nastąpił zjazd, ale to nie jest wytłumaczeniem. Można poczuć się zbyt pewnie, myśleć kolejnym sezonie, inaczej traktować trenera, który jest tu jeszcze tylko przez kilka spotkań, ale to obowiązek sportowca, żeby zależało mu na zwycięstwach. Mamy 3 mecze na to, żeby to udowodnić. Mamy też problemy. Nie można powiedzieć, że Legia przegrywa, bo jej się nie chciało, ale dochodzą też inne kwestie, np. jakościowe na poszczególnych pozycjach. To ma wpływ na naszą grę. Zostały 3 mecze, żeby coś zmienić.

WYNIKI SONDYJak oceniasz pracę Aleksandara Vukovicia na stanowisku trenera Legii?
SUMA GŁOSÓW: 40771
START: 16.12.2021 / KONIEC: 25.05.2022

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.