Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Vuković: Znów tracimy kuriozalną bramkę

Mishka, źródło: Legionisci.com

Aleksandar Vuković (trener Legii): To kolejka porażka, można powiedzieć, że pierwszy raz po bardzo słabym stylu. Była kontynuacja kuriozalnych błędów i kuriozalnych bramek, jakie tracimy. Od momentu straconej bramki z Piastem, gdzie był w zasadzie samobój. Dziś padła bramka bezpośrednio z rzutu rożnego. Można ją nazwać samobójczą. Jesteśmy niezadowoleni z postawy w dzisiejszym meczu. Były krótkie momenty lepszej gry, bramka Wszołka, ale to za mało, żeby powalczyć chociażby o remis.

Mamy 3 kolejki do końca. Określano mnie kiedyś jako trenera-motywatora. To jest najważniejsze w życiu, żeby dążyć do najlepszej gry w każdym meczu. Potrzeba więcej, zrobić więcej, żeby oczekiwać lepszego rezultatu. Gratulacje dla Stali, to ważne zwycięstwo dla nich i odnieśli je zasłużenie.



Na początku rundy mieliśmy problem z płynnością gry, ale nie z koncentracją boiskową. Jesteśmy drużyną, która do pewnego momentu nie pozwalała przeciwnikom na stwarzanie sytuacji, a teraz kolejny mecz tracimy kuriozalną bramkę. Próbuję uświadomić drużynę, o co grają, w jakim klubie. Koniec końców to moja praca, ja ponoszę za to odpowiedzialność. Robię wszystko, żebyśmy wyglądali tak, jak na początku rundy. Nastąpił zjazd, ale to nie jest wytłumaczeniem. Można poczuć się zbyt pewnie, myśleć kolejnym sezonie, inaczej traktować trenera, który jest tu jeszcze tylko przez kilka spotkań, ale to obowiązek sportowca, żeby zależało mu na zwycięstwach. Mamy 3 mecze na to, żeby to udowodnić. Mamy też problemy. Nie można powiedzieć, że Legia przegrywa, bo jej się nie chciało, ale dochodzą też inne kwestie, np. jakościowe na poszczególnych pozycjach. To ma wpływ na naszą grę. Zostały 3 mecze, żeby coś zmienić.

WYNIKI SONDYJak oceniasz pracę Aleksandara Vukovicia na stanowisku trenera Legii?
SUMA GŁOSÓW: 40771
START: 16.12.2021 / KONIEC: 25.05.2022

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (72)

+dodaj komentarz
LP - 04.05.2022 / 15:06, *.tpnet.pl

Trener trenuje a pilkarze graja - przychodza do "LEGII" a jezeli nie wiedza co to znaczy "LEGIA" to niech lepiej odejda bo w naszej "LEGII" trzeba grac na maxa majac tydzien na przygotowanie sie do meczu i tu nie ma zadnego usprawiedliwienia !!!

odpowiedz
WL - 04.05.2022 / 14:02, *.tpnet.pl

Moze nie hit - klasyk jak kiedys ale mecz kolejki - maly klasyk !!!

odpowiedz
GL - 04.05.2022 / 13:59, *.tpnet.pl

LEGIO jedziemy z G.Z. ! LEGIA 2-0 G.Z. !!!

odpowiedz
SF - 04.05.2022 / 13:56, *.tpnet.pl

Do Swiat grali dobrze po Swietach spoczeli na lauracha jeszcze trwa koniec sezonu i wszystko moze sie zdarzyc a zeby byc pewnym utrzymania potrzebujemy 4 pkt. ! "LEGIO" zdobywaj punkty bo moze byc nie wesolo oby to sie nie przytrafilo ! Powodzenia LEGIO w meczu Z G.Z. na ktory czekamy i myslimy ze bedziemy zadowoleni z koncowego wyniku !!!

odpowiedz
tomiacab - 03.05.2022 / 08:05, *.centertel.pl

vukovic jak się cieszę niezmiernie że nadchodzi koniec tego twojego pomeczowego pie....ia. Mam nadzieję ze tym razem opuścicsz ten klub raz na zawsze

odpowiedz
HUGON - 02.05.2022 / 23:57, *.vectranet.pl

Vuko ,do zgraji nieudacznikow dokupili Ci bramkarza 3 ligowego .Zrob wszystko żeby on więcej nie wyszedł na boisko.

odpowiedz
tomiacab - 03.05.2022 / 08:04, *.centertel.pl

@HUGON: jak na razie to zrobił wszystko by ten był pierwszym bramkarzem, przecież to ból du.. vukovicia pod adresem Boruca do tego doprowadził. To samo było przecież z Malarzem i kucharczykiem, bo pan trener musi być legendą nr1

odpowiedz
Cytat z klasyka! - 02.05.2022 / 16:53, *.plus.pl

Jak to powiedział kiedyś klasyk:
"Przecież to jakieś ku...iozum"

odpowiedz
WSL - 02.05.2022 / 15:40, *.tpnet.pl

LEGIO czy zaczniesz w koncu grac jak przystoi "LEGII" bo zaczyna byc nie wesolo na co czekamy w meczu z G.Z. !!!

odpowiedz
kibic - 02.05.2022 / 15:07, *.chello.pl

Tutaj nawet nowy trener nie pomoże banda leserów
najlepiej to by się lansowali i bibki to najlepiej
im wychodzi

odpowiedz
ZenekL3 - 02.05.2022 / 14:51, *.chello.pl

Kuriozalny trener to i bramki kuriozalne, w zasadzie w tym klubie rzecz niekuriozalna to jest ewenement.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 02.05.2022 / 13:07, *.orange.pl

Kiedyś po takiej bramce w barwach Polonii, do Legii trafił Tomasz Kiełbowicz, który w Legii również takie gole strzelał. To co, czas na Getingera? Jakby się tak zastanowić, przeanalizować ostatnie lata to jest to całkiem niezły piłkarz, technicznie lepszy niż większość Legionistów, zawodnik, któremu nigdy nie brakuje ambicji, bardzo dobry boczny obrońca, w przeciwieństwie do tych, którzy się w Legii ostali.

odpowiedz
exsa - 02.05.2022 / 09:31, *.tpnet.pl

Sytuacja w tabeli jaka jest to widzimy ale czy to co mamy na dzien dzisiejszy wystarczy do utrzymania to duzo bedzie zalezec od wynikow rywali skoro przegrywamy mecz za meczem a w meczach ktore zostaly czy zdobedziemy minimum 4pkt. ktore dadza utrzymanie zobaczymy ! LEGIO w co grasz odpowiedz nam KIBICOM wiec czekamy na odpowiedz oby jak najszybciej w zblizajacym sie meczu z G.Z. ! Powodzenia !!

odpowiedz
Kraków 12345 - 02.05.2022 / 09:04, *.grefnet.pl

Panie trenerze zmień bramkarza .....

odpowiedz
Kibic LEGII od 53 lat - 01.05.2022 / 19:25, *.tpnet.pl

Vuko - prośba na odchodne : zabierz ze sobą Slisza i .... Josue, który nic nie gra od kilku kolejek tylko macha łapami i wstrzymuje każdą akcję.

odpowiedz
bronek49 - 01.05.2022 / 18:08, *.chello.pl

wyrażnie powiedział w przerwie meczu były piłkarz Stali Gąsior że pilkarze Stali grają z charakterem a po piłkarzach Legii tego nie widać i tak było

odpowiedz
Ja1916 - 01.05.2022 / 19:18, *.vectranet.pl

@bronek49: a dziwisz się? W połowie sezonu oficjalnie się mówi że wywalą trenera i pół składu. Świetna motywacja ze strony zarządzającej, ale nie pierwsza i nie ostatnia.
Termalica nadrobiła 3pkt, Wisła zdaje się że 1 i jak przegrają gwiazdy z Górnikiem to zrobi się gorąco.

odpowiedz
bronek49 - 01.05.2022 / 17:57, *.chello.pl

jak gra się takim napastnikiem jak Lopes to nie dziwota nie upilnował gracza Stali przy drugiej bramce stał przy nim i pozwolił mu strzelić bramkie ale co Lopes zrobił w drugiej połowie nie wykorzystując setki po podaniu Wszołka to już tragedia ten zawodnik powinien odejść z Legii z kilkoma innymi drewniakami

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 01.05.2022 / 14:35, *.play-internet.pl

"znów tracimy kuriozalną bramkę"-powiedział kuriozalny trener......

odpowiedz
grzesiek - 01.05.2022 / 16:00, *.centertel.pl

@FOREVER LEGIA: dzieki temu trenerowi mamy jeszcze duza szanse sie utrzymać. Kuriozalny to jest wlasciciel klubu i ludzie ktprycg poobsadzal na stanowiskach

odpowiedz
Rio - 01.05.2022 / 13:34, *.oxynet.pl

Kuriozalnych to wystawisz zawodników.

odpowiedz
Strach się bać - 01.05.2022 / 12:17, *.164.82

A to jeszcze nie koniec nieszczęść bo wraca babol Wietes i kumulacja herbatników w jedenastce wzrośnie.
Skład na spadek z drugiej ligi: Sztywnybinger-Różaose,Wietes,Jędza,Hanka-wyKastrowany,wyCharatany,Sokołek,Sśliszsz,Skibucki-Rosołekzkostki

Tych paralityków nikt nie chce nawet za darmo a mają ważne kontrakty. Ikea, Mladen, Kapustka, Nawrocki albo kontuzja albo totalny brak formy

odpowiedz
Cola - 01.05.2022 / 11:33, *.ziggo.nl

Jakiego bramkarza wstawia takie bramki traci i jeszcze zdziwiony. Dobrze że sezon się kończy i już ten anty trener odejdzie

odpowiedz
Michal G - 01.05.2022 / 11:02, *.autocom.pl

Sezon w plecy. Większość pewnie wyleci (oby) to po co mają grać. Trener odchodzi. To czują się zdemotywowani (?????). W normalnej robocie jakby ktoś odwalał taka manianę to wyleciałby na zbitą twarz. Niestety przebudowa tego wszystkiego potrwa.

odpowiedz
go(L)op - 01.05.2022 / 10:58, *.shlnet.pl

jesteście posmiewiskiem dla całej Polski< jestem wiernym kibicem Legii od 25 lat, miałem być na tym meczu, brakło biletów... może i dobrze wstyd ... dno .. zero ambicji.. mieszkam blisko Mielca, no kto jak nie Legia da im 3 pkt..wstyd

odpowiedz
Filipek - 01.05.2022 / 10:29, *.play-internet.pl

Won

odpowiedz
Darek Loczek Mioduski - 01.05.2022 / 09:58, *.centertel.pl

Kopacze i Vuko wiedzą, że sezon się kończy i będzie wietrzenie magazynów to wychodzi brak motywacji. W sumie im się nie dziwię...

Generalnie zarządzanie tym klubem to tragikomedia.

odpowiedz
WSL - 01.05.2022 / 09:37, *.tpnet.pl

P.Trenerze LEGIA nie potrafi grac jezeli rywal zastosuje wysoki pressing co bylo widac wczoraj !!!

odpowiedz
exsa - 01.05.2022 / 09:34, *.tpnet.pl

P.Trenerze Pan dazy do lepszej gry a pilkarze co wykonuja to widzimy wiec o co chodzi !!!!

odpowiedz
KaroL - 01.05.2022 / 09:28, *.chello.pl

On ma dobrą bajere jeszcze 3 mecze jeszcze to i to i tak w kółko brak piłkarzy na poszczególne pozycje ale jak wygrywał to mówił że panienki są dobre a teraz już złe. Głównie to nie rozumiem tego jak on układa skład i czym się kieruje Boruc odstawiony. Muci byl odstawiony teraz dostał 5 minut
Celaha grał w paru meczach nawet spoko teraz się przyspawał do lawki mladen też teraz ławka pewnie jest obraża. Nawet pehart grał w paru meczach teraz ławka. Również sokolowski grał później ławka i znowu gra i jak gra hu... Ale gra. I paru chłopaków gra cały czas np rosół i slisz a czemu graja bo to są piz.... z charakterów jak im pinokio każe tańczyć lub siedzieć mu na kolanach u niego to tak będzie. I to jest trener. On jak by mógł to by nawet Artura nie pożegnał w ostatnim meczu bo by mówił.ze on yu rządzi i ustalą skład.

odpowiedz
Kristof - 01.05.2022 / 09:10, *.tpnet.pl

Bardzo proste Stal musiala wygrac to wygrala Legia im w tym w ogole nie przeszkadzala

odpowiedz
Urs72 - 01.05.2022 / 08:51, *.chello.pl

Tylko jedno pytanie ? czy już gnoje mają w dupie kolejnego trenera ? Michniewicza już wyje......teraz czas na Vuko ? Czy ta farsa będzie trwała do końca tego sezonu ? Przecież to Żenada Kpina Olewanje swojej pracy przez gnojow tak zwanych piłkarzy , jak zakończyć to ?

odpowiedz
Mariot85 - 01.05.2022 / 08:28, *.cyfrowypolsat.pl

Ma Boruca ale nie bo foch.Dlaczego Mucu nie gra?Slisz, Sokołowski dno

odpowiedz
J62 - 01.05.2022 / 08:15, *.orange.pl

Na tą MĘKĘ PAŃSKĄ nie daje się już patrzeć.Nawet oglądając mecz nie idzie się wódki napić - bo już ona nawet nie smakuje.
Jeden wielki dramat.

odpowiedz
Tom - 01.05.2022 / 08:02, *.centertel.pl

No czas mija w Legii np Jędzy Rosołka Slisz Perharda

odpowiedz
Echhh - 01.05.2022 / 07:33, *.aster.pl

A ja tego Pana nie znam.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 01.05.2022 / 09:31, *.play-internet.pl

@Echhh: Ty za to z twarzy jestes podobny zupelnie do nikogo.

odpowiedz
kopacz - 01.05.2022 / 07:08, *.t-mobile.pl

Minął kolejny miesiąc i znowu przelewik 100 000 zł, czym ja mam się martwić i po co się wysilać jak za miesiąc znowu 100 000 i .mieszkanie, żarcie, furka itd. A wy jak macie w robocie, też tak fajnie???

odpowiedz
KaroL - 01.05.2022 / 09:09, *.chello.pl

@kopacz: Jedna rzecz nas łączy co miesiąc przelwik tylko ze 5 tys I muszę zapier furki brakuje

odpowiedz
ZenekL3 - 01.05.2022 / 02:11, *.chello.pl

Trener motywator to niech sobie pracuje w Domu Kultury

odpowiedz
Szyszko - 01.05.2022 / 01:57, *.chello.pl

Przyzwyczajajcie się poszukiwacze przyczyn historycznej niemocy Legii Warszawa. Podpowiedź - idźcie w stronę loków

odpowiedz
Konrad1916 - 01.05.2022 / 01:22, *.plus.pl

Vuko jest trenerem który odstawia od składu na boczny tor większe autorytety od siebie.Tak było z Malarzem,Radoviciem teraz Borucem.Moim zdaniem nie lubi w swoim składzie silniejszych od siebie A z leszczami nie pogra niestety.Vuko masz może serce do walki ale niestety nie Ty teraz powinieneś być gwiazdą.Powinni grać najlepsi A nie podporządkowani.....

odpowiedz
Bie(L)any - 01.05.2022 / 07:39, *.plus.pl

@Konrad1916:
100% racji ja bym dodał do tych co przewyższali jego autorytetem jeszcze Kuchego ....
Reasumujac trener na prowincje ...

odpowiedz
dylu - 01.05.2022 / 00:57, *.orange.pl

Odkąd Vuko oficjalnie ogłosił, że po sezonie odchodzi z drużyny jakby zeszło powietrze. Inna sprawa, że skład mamy najsłabszy od lat!

odpowiedz
obiektyw - 01.05.2022 / 00:48, *.vectranet.pl

Mioduski out albo nic się nie zmieni, ale pseufofanatycy siedzą u niego w kieszeni.

odpowiedz
Ktos - 01.05.2022 / 00:17, *.centertel.pl

Gdzie jest BORUC?

odpowiedz
CBR - 30.04.2022 / 23:54, *.mm.pl

Panowie......szczerze trzeba sobie powiedzieć ,że czeka nas kilka słabych sezonów .obym się mylił.
- trenera brak
- info o trenerze dla piłkarzy....brak
-zawodnikow na miarę LEGII....brak
- kasy na transfery ....brak
-ludzi w klubie którzy mają pojęcie .....brak
I tylko się dziwię gdzie ten trener,,Run........"się ładuje.na czym on chce tu coś budować.z żalem to piszę ale niestety tak będzie.........suche lata nas czekają.ale na zawsze LEGIA

odpowiedz
MarioL - 01.05.2022 / 10:42, *.wanadoo.fr

@CBR: prawdę napisałeś,to wszystko jest fakt oczywisty,czekają nas cienkie lata.

odpowiedz
Kibic LEGII od 53 lat - 30.04.2022 / 23:54, *.tpnet.pl

Daj im Vuko kilka dni wolnego teraz koniecznie , albo wypadzik do Dubaju krótki ?? 17 porazka w sezonie - brak słów , co te k..... robią

odpowiedz
Szpaner - 30.04.2022 / 23:53, *.box3.pl

Wypie...ol tych gwiazdorów tyle. Zmień i daj Polaków zobaczysz efekt

odpowiedz
mojo jojo - 30.04.2022 / 23:48, *.t-mobile.pl

miodek k**** WoN! powinien być protest tak jak za waltera! a nie cackanie się bo ktoś ma profity na tej piłkarskiej patologi ! Legia to My!

odpowiedz
robert60 - 30.04.2022 / 23:45, *.160.170

Po kilku zwycięstwach wydawało się, że Vuko udało się odbudować drużynę. Wszystko się skończyło po porażce z Rakowem w PP. Drużyna straciła motywację. Z porażek nie są wyciągane żadne wnioski. Trenerowi brak odwagi i pomysłów. Ciągle grają zawodnicy, którzy zawodzą (poza Wszołkiem). Podobno Mucim interesuje się Napoli a prawie nie gra bo za słaby na Legię. Po poprzedniej porażce w bramce powinien stanąć dziś Miszta, bo pewnie nie byłoby gorzej a Austriak poczułby presję, ale trener dalej daje szansę Austriakowi. Josue już kolejny mecz jest głównie hamulcowym, więc może warto sprawdzić, czy Josue nie powinien odpocząć i wpuścić od początku Kapustkę. Zero prób zmiany sytuacji, to i wyniki od kilku tygodni takie same czyli porażki.
W sytuacji kryzysowej potrzebny jest lider. A tutaj ani na boisku, ani na ławce trenerskiej, ani we władzach klubu nie ma przywódcy, który poderwie klub i zespół. To powoduje, że niestety także perspektywy na nowy sezon są raczej marne. Idzie 7 chudych lat.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 30.04.2022 / 23:36, *.t-mobile.pl

Widzę reklamę o hemoroidach i widzę, że znaleziono metodę na obecny zespół. Wchodzą w nas, bez wazeliny....

odpowiedz
Leśny Dziadek - 30.04.2022 / 23:34, *.t-mobile.pl

,,Legenda,, Legii...ha ha ha ha ha

odpowiedz
Ibik - 30.04.2022 / 23:31, *.autocom.pl

Wstyd, szrot i czas na głębokie zmiany. Polacy, a przede wszystkim chcący grać dla Legii, powinni w niej grać. Vuko, skoro nie możesz wygrywać z takimi tuzami jak Stał Mielec, to daj pograć młodziakom....bo za chwilę ich stracimy

odpowiedz
Mr Martini - 30.04.2022 / 23:19, *.orange.pl

Wuefista i tyle.

odpowiedz
roadrunner - 30.04.2022 / 23:15, *.centertel.pl

gorzej już być nie może
Za dużo zagranicznego szrotu trafiło się nam i żaden trener nie jest w stanie z tego stworzyć drużyny.
Z naszymi kopaczami też nie jest lepiej mają ambicję ale brakuje im umiejętności czysto piłkarskich grają tak jak potrafią i na tym koniec.A kiedy dochodzi do tego ciśnienie jakie w Legii jest od zawsze to wychodzi szydło z worka i wszystko się sypie.
CLZR !!!

odpowiedz
Bródno - 30.04.2022 / 23:07, *.orange.pl

Gdzie jesteście lamusy, którzy pisali wytrzewiej jak go nazwałem amatorem? To jest krasomówca tak jak Magiera bez odpowiedniego warsztatu trenerskiego. On będzie mówił kto ma być legionistą a kto nie? Amator z wielkim ego.

odpowiedz
Darek - 30.04.2022 / 23:00, *.chello.pl

Wkłady do koszulek mają już wywalone na wszystko.Wiedzą,że są do końcu sezonu i w dupie mają ostatnie mecze.Jak my kibice ich nie zmobilizujemy to spadniemy.Oni już nikogo nie słuchają i mają wszystko w dupie.
Przywitajcie ich odpowiednio w drodze powrotnej.To dla dobra klubu.Byśmy za rok dalej grali w dupoklasie.

odpowiedz
Benio - 30.04.2022 / 22:58, *.centertel.pl

Trenerze chcę podziękować za to że trener nie zostawił drużyny w najgorszym z możliwych momencie. Inni się odwrócili i trzeba było skorzystać z vuko. Widać że dawno już byśmy byli skazani na porażkę i pewny spadek. Nikt nie jest doskonały także vuko ale trzeba mu oddać co zrobił. Mamy słabych zawodników którzy tylko dobrze zarabiają i nic po za tym. Nie ma charakteru nie ma walki od początku do końca . Są same gwiazdy które są gorsze od chłopaków z niższych lig którzy za Legię dali by się pokroić. Oddajemy młodych i nic w zamian. W nowym sezonie jest do wymiany okolo10 zawodników. Pierwszy raz widzę że drużyna całą rundę gra bez napastnika. To jest fenomen tej ligi. Mamy 3 mecze. Dopingujemy i oddajemy dla Legii całe serce. Zawodnicy dajcie z siebie wszystko.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 30.04.2022 / 23:00, *.orange.pl

@Benio: Łubu dubu, łubu dubu....

odpowiedz
dave - 30.04.2022 / 23:04, *.autocom.pl

@Benio: Ale kto się odwrócił? Możesz podać konkretne przykłady? Zamiast trenera z prawdziwego zdarzenia najpierw był wzięty trener rezerw a jak nie wypaliło, co była wiadome to ściąglęli Vuko który de facto i tak miał kontrakt. To raczej Mioduski nie dał szansy innym trenerom niż oni się odwrócili.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 30.04.2022 / 23:16, *.255.115

@Benio: weź Ty koło i je.. ij się w czoło?? To, że być może na farcie się utrzymamy to nie jest jego zasługa tylko wielkiego cholernego szczęścia i nic więcej. Jest tak samo beznadziejny jak i piłkarze i prezes razem wzięci. Podrzędny i marny trener.

odpowiedz
Wielkij Destruktor Mioduski - 01.05.2022 / 22:13, *..

@Benio: To słaby z Ciebie kibic Legii,skoro nie pamiętasz,jak za Magiery graliśmy z musu bez napastnika,kontuzjowanym Radoviciem...

odpowiedz
Hiszpan - 30.04.2022 / 22:49, *.telnaptelecom.pl

Zamknij ryj cieciu. Nikt już Cię nie słucha

odpowiedz
mietowy - 30.04.2022 / 22:48, *.aster.pl

znowu slodkie pierdzenie i co z tego wynika ?????????????????
ze moze za tydzien sie pofarci ???????????????

odpowiedz
Robin(L) - 30.04.2022 / 22:47, *.t-mobile.pl

Wy miernoty piłkarskie jesteście O czym Ty opowiadasz trenerze momenty dobre?? drużyna powinna zapier... ac po boisku i gryźć trawę a wy kolejny mecz czlapiecie kopiecie się po czołach. Totalne dno. I gdzie te piękne słowa o postępach jedności determinacji i inne bzdury co tak ładnie opowiadał Pan???? Zrobiliście z Legii pośmiewisko strzelają wam nawet bezpośrednio z różnego!!! Leje was prawie każdy w tej MOCNEJ lidze.
Wy do pierwszej ligi się nie nadajecie za co wy pieniądze bierzecie???

odpowiedz
Piotrek - 30.04.2022 / 22:46, *.centertel.pl

Pinokio , ty to powinienes zacząć od zmiany płyty , bo wszystko co gadasz to już słyszeliśmy

odpowiedz
L - 30.04.2022 / 22:46, *.176.255

Po co Aco ta trenerka w kolejnych, jakichs srednich klubach, z ktorych przy pierwszej gorszej sytuacji go wywalą i bedzie latal po tej lidze jak Magiera? W Legii spelnilby sie idealnie jako asystent, nadaje sie, trzymalby szatnie, motywowal, wpajal ciagle do glow, co to za klub i jak nalezy podchodzic do obowiazkow.

odpowiedz
Haha - 01.05.2022 / 09:40, *.t-mobile.pl

@L: Pinokio trzymałby szatnię

odpowiedz
Wolfik - 30.04.2022 / 22:45, *.mm.pl

Ano tracimy. I co w związku z tym???

Sytuacja jest poważna, bo z komentarza pomeczowego p.Vukovicia wnioskuję, że opymizmu juz nie ma.

odpowiedz